Patch 2.8 - Spoils of War - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.8 – Spoils of War

Vydáno: 10.6.2014 v 18:05 | Autor: Aries | Napsat komentář

thumb_28Ačkoliv se SWTOR na probíhajícím E3 neukázalo (a ani to nikdo nečekal), neznamená to, že jsme bez novinek. Dnes byl na servery nahrán Patch 2.8, který přináší nový event s názvem Spoils of War.

Tento festival je inspirován huttskou slavností Soovada, která probíhala každé léto jako oslava úspěšných tažení jednotlivých huttských klanů.

Patch 2.8 tedy přináší na krátkou dobu zvýšené odměny ze všech forem PvP, ale hlavně i Nar Shaddaa Nightlife, během kterého má každý možnost si za různé formy platidel koupit žetony a vyzkoušet své štěstí na hracích automatech, kde mezi výhry patří například i exkluzivní vznášedla, ze kterých čiší klasický mafiánský styl. Do vydání Patche 2.9 (Galactic Strongholds), navíc budou probíhat všechny známé eventy (s výjimkou Rakghoulů, jejich nákaza byla definitivně vymýcena a galaxie se tak zcela jistě nemusí obávat další epidemie).

Mezi další velké změny patří úprava operací v Group Finderu, který umožní procházet Story Mode s bolster systémem, který hráčům dá minimálně statistiky základní výbavy. Tím by se měla snížit obtížnost sehnat skupinu, která bude schopná operaci zvládnout. Nabídka operací bude v Group Finderu každé dva až tři dny obměňována, a systém se bude pokoušet složit primárně skupinu 16ti lidí, během které obtížnost obsahu taky značně klesá. Se změnami Operací také souvisí přidání Nightmare obtížnosti pro Dread Palace, a zrušení možnosti získat unikátní titul „Conqueror of Dread Fortress“ za zdolání Nightmare obtížnosti jmenované operace.

Další změny se týkají uprav několika tříd, nového balíku na Cartel Marketu, nové gunshipy pro Galactic Starfighter a také novinka, která přidá do odměn za Daily a Weekly mise pro GSF také Fleet Commendation, které lze použít pro vylepšování lodi pro staré PvE mise. Kompletní patch notes najdete na oficiálním webu.

Štítky: , , ,


Komentáře jsou uzavřené