Patch 2.7: Invasion - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.7: Invasion

Vydáno: 8.4.2014 v 18:57 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.7Dnes oficiálně vyšel Patch 2.7: Invasion, který přináší příběhový návrat k tomu, co dělá Star Wars tím, čím jsou – bojem mezi galaktickými velmocemi, ne nějaké snahy o společné likvidování třetí strany.

Začíná tak nová příběhová linie, pojmenovaná Forged Alliances. Její první část přináší dva nové Tacital Flashpointy pro level 55 – Assault on Tython a Korriban Incursion. Jak lze poznat z názvů, bude se jednat o útoky a obranu domovských světů Jediů a Sithů. Do konce roku by hráče měly čekat dvě další kapitoly tohoto příběhu, vše završené v grandiózním finále. Celým příběhem pak budou provázet dvě postavy. Pro Impérium je to Lana Beniko, pro Republiku z knížek a komiksů známý agent SIS Theron Shan.

Dalším „novým“ PvE obsahem je Nightmare Mode pro operaci Dread Fortress. Hráči, kteří tuto obtížnost stihnou pokořit ze začátku, pak získají speciální titul, který pak zřejmě již nebude možné získat.

Pro příznivce PvP se pak do hry konečně dostává nová warzóna, konkrétně nové kolbiště pro Huttball, umístěné na toxické planetě Quesh. Pokud preferujete létání nad planetou, byla zahájena nová ofenziva nad planetou Denon, ve které se utkávají dvě velké flotily včetně těžkých křižníků, což znamená spoustu nástrah v podobě zbloudilých trosek. Taktéž byla ukončena Season 1 Ranked Arén, a všichni hráči, co splňovali potřebná kritéria, dostanou odměny. Season 2 podle oficiálních slov začne brzy.

Další kompletní změny najdete v Patch Notes.

Štítky: , ,


Komentáře jsou uzavřené