Galactic Strongholds - odložení a velké novinky - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Galactic Strongholds – odložení a velké novinky

Vydáno: 23.4.2014 v 22:32 | Autor: Aries | Napsat komentář

Galactic StrongholdsBruce Maclean, Senior Producer hry, sepsal informace o plánech, které se týkají obsahu pro nadcházející datadisk Galactic Strongholds a dalších věcí, kterých se v tomto roce dočkáme. Jedná se o odložení datadisku o tři týdny (Early Access tak začne s Patchem 2.9, aktuálně naplánovaného na 19.srpna), především z důvodů, že se BioWare rozhodlo realizovat množství požadavků a námětů z hráčské komunity.

Velká řada novinek v Galactic Strongholds se týká věcí pro guildy. Ty tak dostanou velice lákavou možnost DOBÝVAT PLANETY. Pro dobytí planety musí guilda splnit v určitém časovém intervalu speciální úkoly, a získat skrze ně co nejvíce bodů. Zabraná planeta guildě dá speciální bonusy a odměny. Další novinky se týkají guildovních křižníků. Ty tak budou moci poskytovat podporu členům na povrchu planet, transportovat celé skupiny na vaší lokaci, nebo se účastnit dobývání jednotlivých planet.

Další novinky se týkají samotných základen (Strongholds) jednotlivých hráčů. Přibude jim možnost v nich vystavovat vaší kolekci vozidel, jezdeckých zvířat, a petů, a jako bonus budete moci dát povolení ke vstupu i vašim společníkům, kteří se tak už nebudou muset zdržovat pouze na lodi. Také bude k dispozici Galactic Stronghold na Tatooinu.

Další změnou, spojenou s posunutím vydání je změna datumu, který je rozhodující pro kvalifikaci pro přístup k Early Access. Z původního data 11.května se tak tento termín posouvá na 15.července. Ale jako kompenzaci těm, kteří si hru předplatili pouze kvůli tomuto termínu, dotanou několik dalších věcí navíc, jako větší létající palác na Nar Shaddaa či nového peta. Ti, kdo budou předplatiteli pouze během nového termínu, dostanou pouze menší pevnost.

jak se tyto změny v datech podepíší na zbytku plánů na letošní rok zatím není známo, i když vývojáři slibují více informací brzy.

Štítky: , ,


Komentáře jsou uzavřené