Rakghoulí epidemie! - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Rakghoulí epidemie!

Vydáno: 22.1.2014 v 15:32 | Autor: Aries | Komentáře

Rakghoulí epidemieVčera byl celý Holonet kompletně zaplaven informacemi o nenadálé epidemii Rakghoulí nákazy na Alderaanu. Většinu situace se naštěstí stále daří držet v podzemních tunelech, ale i tak shání Adalaar Hyland, zakladatel Galacti Solutions Industries a THORN (The Hyland Organization for Rakghoul Neutralization) nové specialisty, kteří jsou ochotní a schopní pomoci s potlačováním této epidemie, aby se nerozšiřovala mezi civilní populaci.

Ano je to tak, po týdenní kampani na oficiálním Twitteru Star Wars: The Old Republic je zde nový event, čerpající inspiraci z eventu proběhlého téměř před dvěma lety na Tatooine. Každý hráč od levelu 25 může odcestovat na Alderaan a pomocí obřího vrtáku Spike se přesunout do podzemních tunelů, ve kterých se očividně líhnou mláďata Rakghoulů, něco, co se dlouho považovalo na nemožné. K dispozici je hráčům celá řada úkolů, kterými mohou THORNu pomoci ve studiu a likvidaci nákazy, a, podobně jako tomu je při návštěvě Gray Secantu na Ilumu, i možnost porazit jednoho přerostlého Rakghoula označeného jako „The Eyeless“.

Experti THORN odhadují, že nákaza bude zcela jistě vyhubena během dvou týdnů.

Update 23.1.2014: Podle posledních odhadů expertů se nákazu povede vymýtit mnohem dříve, než se očekávalo, a to konkrétně již příští úterý.

Štítky: , ,

Komentáře - Napsat komentář
  1. yseris | 25.1.2014, 15:28

    Dle mého názoru se nákaza objeví na Tatooinu a nebo na Corellii :))

  2. teyond | 4.2.2014, 14:50

    Musím uznat že po těch letech existence tohoto typu eventu je překvapující.