Plány do vydání Patch 2.6 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány do vydání Patch 2.6

Vydáno: 11.1.2014 v 11:11 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.6BioWare se tento týden očividně vrátili ze zimní dovolené, protože se objevila celá řada novinek o tom, co nás čeká do vydání Patch 2.6 začátkem února.

Kromě nového Developer Blogu o Bombardéru, o kterém jsme psali ve čtvrtek, se na Public Test serveru objevil Patch 2.6 (Patch Notes na oficiálním fóru), který obsahuje novinky točící se především okolo Galactic Starfighter a samozřejmě řadu balancování, především co se týká Smugglerů a Agentů. Dále také vyšel nový The Old Republic Insider, ve kterém nám tři vývojáři přiblíží plánované novinky, včetně ukázek. A co že ty novinky jsou?

Patch 2.6 kromě spuštění Galactic Starfighter pro všechny hráče přinese jak onen zmíněný bombardér, tak i nový herní mód, Team Deathmatch. Narozdíl od zabírání kontrolních bodů se zde jedná pouze o to, kdo sestřelí více protivníků v daném čase. Patch 2.6 také přinese nový flashpoint, Kuat Drive Yards, který, kromě toho, že lze hrát bez ohledu na složení skupiny nebo úroveň (minimální je level 15), představuje nový přístup k flashpointům. V insideru byl tento přístup nazvaný „Tactical Flashpoint“, a při každém hraní by hráči měli čelit nějakým náhodně zvoleným cílům na náhodně zvolené mapě. Z tohoto flashpointu se zde brzy dočkáte herních záběrů, a i záběrů z toho, jak se hraje s Bombardérem.

V zatím blíže nespecifikovaném čase (známé je pouze „někdy v půlce ledna“, čili možná již toto úterý, nebo to další) přijde nový event. Jak hráči asi tuší, bude se jednat o návrat Rakhoulů, kteří se podle zveřejněných záběrů objeví na Alderaanu a možná i dalších místech. Hráči se tak přidají k týmům T.H.O.R.N. (The Hyland Organization for Rakghoul Neutralization), odnoži GSI, která má za cíl potlačit tuto nákazu bez ohledu na to, kde se vyskytne.

Zájemci o nový Cartel Market obsah také nepřijdou zkrátka, protože se brzy opět čeká spuštění nové série packů, tématicky zaměřených okolo vesmírných bojů, a přímo prodávaných věcí.

Štítky: , , , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené