Galactic Starfighter - obrázky a informace z Cantina Tour (SW-TOR.cz) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Galactic Starfighter – obrázky a informace

Vydáno: 14.11.2013 v 12:24 | Autor: Aries | Napsat komentář

Galactic StarfighterVčera večer proběhl další Cantina Tour, čili setkání vývojářů s fanoušky. A jako vždy se na ní rozdávaly disky s ukázkami nového obsahu. A protože se blíží vydání nového datadisku Galactic Starfighter, souvisí ukázky právě s ním. Kompletní galerii z disku, obsahující více než 20 obrázků lodí, návrhů nových uniforem a dalších věcí, najdete na stránkách Dulfy.net, ktde také najdete několik zajímavých informací, o které se vývojáři na srazu podělili. Ty najdete přeložené níže.

  • V únoru bude nový flashpoint (Kuat Driveyards). Měl by být nezávislý na rolích a dokonce i úrovních a sloužit jako most mezi hrou a Galactic Starfighter.
  • Early Access pro předplatitele a Preferred hráče bude obsahovat třídy lodí Strike Fighter, Scout a Gunship. Bombardéry přibudou v únoru.
  • Každý modle stíhačky který je ve hře se eventuálně stane součástí Galactic Starfighter. Většina jich budou vzhledové varianty dostupných typů lodí a bude se nacházet na Cartel Marketu.
  • Velice dobrou zprávou je, že Galactic Starfighter bude otevřený pro všechny již tento víkend na Public test serveru!

Další zajímavou informací, nesouvisející s datadiskem, bylo, že se staré eventy (Rakghoulové a Chevinové) zcela jistě vrátí, a to „dříve než později“. Co toto kryptické označení časového horizontu znamená, to si každý musí přebrat v hlavě sám.

Štítky: , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené