Galactic Starfighter - dojmy betatesterů - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Galactic Starfighter – dojmy betatesterů

Vydáno: 15.11.2013 v 11:21 | Autor: Aries | Napsat komentář

Galactic StarfighterVčera pro betatestery datadisku Galactic Starfighter skončila NDA (Non-Disclosure Agreement, zákaz cokoliv z bety zveřejňovat), a tak se všude po internetu začaly objevovat dojmy, recenze, souhrny a spousta dalších informací o tomto plánovaném počinu, který, podle všech zúčastněných, přináší zážitek naprosto odlišný od toho, na jaký jste ve hře mohli být zvyklí.

Společně s koncem NDA také byla aktualizována oficiální stránka pro Galactic Starfighter, kde se objevil nový, velice poutavý, video trailer a rychlé shrnutí toho, co datadisk vlastně přinese.

Níže najdete odkazy na několik z mnoha dojmů, recenzí a FAQ, které se vyrojily

  • Obří zdroj informací pochází od Dulfy, která si dala práci jak s napsání svých dojmů, tak i s kompletním tabulkovým přehledem lodí a možných kombinací posádek.
  • Další dojmy sepsal Gavin Townsley pro server Massively.com, kde vychvaluje dostupné mapy, jak vesmírnou, tak tu v atmosféře planety
  • Jedna sada častých otázek a odpovědí pochází od člena oficiálních fór vystupujícího pod jménem Ludvig VanCover z guildy Army of Light
  • Druhá sada častých otázek a odpovědí opět z oficálních fór, tentokrát od uživatele Zimperium.

A pokud jste náhodou zapomněli, o víkendu bude na Public Tester Serveru dostupný Galactic Starfighter pro všechny hráče, kteří se na něj přihlásí. Čili neváhejte a začněte trénovat, ať pak nejste snadnou kořistí.

Štítky: , , , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené