Patch 2.4 PTS - zahrajte si s vývojáři - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.4 PTS – zahrajte si s vývojáři

Vydáno: 16.8.2013 v 11:24 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.4 PTSDnes v nočních hodinách by se na Public Test Serveru (PTS) měl objevit Patch 2.4, který kromě jiných věcí přinese do PvP vítané oživení v podobě 4v4 Deathmatch Arén. Ty tak budou jediným povoleným PvP v testovacím prostředí. Navíc, vůbec poprvé oficiálně, budou mít hráči možnost se v PvP utkat s týmem 4 vývojářů, složeného z Community Managera Erica Musca a dalších tří členů, hrajících za třídy Powertech, Sorcerer a Mercenary.

Členové týmu s výjimkou Erica Musca nebyli specifikováni, ale několik z nich má být členy týmu zaměřeného na vývoj PvP a balancování tříd. Ve hře je poznáte podle jmen BWMucso, BWPow, BWSorc a BWMerc.

Časy, ve kterých se vývojáři budou na těchto postavách ve hře ukazovat, je bohužel pro naše končiny lehce nevýhodný, protože jsou zatím stanovené na od půlnoci do druhé hodiny ranní. Ovšem nebylo vyloučeno, že se časy mohou posunout, podle toho, jestli se objeví problémy se startem serveru. Čili pokud si chcete svoje problémy s vývojáři vyříkat v poctivém boji, zásobte se něčím proti únavě. Nutno poznamenat, že ani jeden z vývojářů nebude ingame odpovídat na dotazy, a jedinou odpovědi dostanete z hlavně blasteru nebo z čepele světelného meče.

Více informací na oficiálním fóru v příspěvku Erica Musca.

Štítky: , ,


Komentáře jsou uzavřené