Patch 2.4 - nové informace - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.4 – nové informace

Vydáno: 17.7.2013 v 10:04 | Autor: Aries | Napsat komentář

Plány na léto 2013 - informace o Patch 2.4Včera oficiální stránky přinesly aktualizaci pro „Summer of SWTOR„, čili jakýsi stručný plán toho, co nás ve hře čeká následující měsíce. Kromě informací o návratu Gree eventu, Patche 2.3 a Bounty Contract Week eventu, které se rozebíraly v předchozích novinkách, přinesl tento příspěvek i nové informace o tom, co vlastně bude obsahovat Patch 2.4, o kterém se mluví že má obsahovat hodně PvP věcí.

PvP hráči se mohou těšit na nové 4v4 PvP Arény. Podle příspěvku Erica Musca se jedná o zcela nové mapy (ano, množné číslo, při startu bude více než jedna mapa) a herní režim máí být variace na klasický Deathmatch známý z jiných multiplayerových bojů. Komunita je okolo tohoto značně rozdělená (i pokud se nepočítají věční nespokojenci na fórech), protože i když jsou arény oceňovány, v jiných hrách často přinesly celé spektrum problémů s balancováním postav, což se jevilo jako hlavní problém u MMORPG, které podobný systém arén přinesly s větším či menším úspěchem. Pro tento Patch se ve spojitosti s PvP pracuje i na dalších věcech, jako hledání Ranked Warzón a podobně.

Pro PvE hráče přinese Patch 2.4 hned DVĚ nové operace, točící se okolo Dread Masters, a které zřejmě budou uzavírat jejich příběhovou linku. Jedná se o operace Dread Fortress a Dread Palace, ale bohužel, mimo informaci, že se budou obě operace odehrávat na planetě Oricon a že nepřítelem budou tito zběhlí Sithové se neví zhola nic o jejich délce nebo obtížnosti.

Obě skupiny hráčů se pak mohou těšit na nový gear, padající z operací nebo získaný z PvP bojů. Jako vždy, informace jsou zatím pouze hrubě nastíněné, a v příspěvku se píše o otom, že je rozpracováno několik dlouhodobějších projektů, které by mohly být součástí patche, ale zatím se o nich nemluví. Patch 2.4 je zatím naplánován na 1.října.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené