Bounty Contract Week - Developer Blog - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Bounty Contract Week – Developer Blog

Vydáno: 8.7.2013 v 08:40 | Autor: Aries | Napsat komentář

Bounty Contract WeekOficiální stránky před časem přinesly krátký Developer Blog o nové frakci v Patch 2.3, Bounty Brokers Association, která je spojená s plánovaným opakujícím se eventem okolo lovení odměn  (Bounty Contract Week). Event bude mít svojí první iteraci někdy v půlce srpna, čili nejspíše týden nebo dva poté, co bude spuštěn právě Patch 2.3, který přinese i spoustu dalšího PvE obsahu, jak bylo vidět v předchozích novinkách.

Bounty Brokers Association je sdružení nezávislých společností, jehož cílem je standardizovat a zjednodušit proces vypisování a následné vyplácení odměn na jednotlivé osoby. Kontraky jsou dostupné všem postavám od levelu 15, ale některé mohou mít minimální požadovaný level podle své planety. A obtížnost a odměny se pochopitelně upravují podle levelu vaší postavy.

Přeložený Developer Blog najdete v pokračování novinky, originál pak na stránkách SWTOR.com.

Jednou za Galaktický Standardní Měsíc vypíše Bounty Brokers Association (BBA) seznam všech kontraktů v Cartel Bazaar sekci na Carric Station a Vaiken spacedock (Republic a Imperial Fleet). Každý kontrakt nastiňuje parametry odměny, která byla vypsána na jedné z mnoha planet v galaxii, včetně kontaktů na klienta, který ji zadal a seznam různých dalších kontaktů v daném sektoru, které by mohlo jít přesvědčit k tomu, aby s lovem vypomohly. Cíle zahrnují členy kriminálních syndikátů, násilných gangů a dalších zákon porušujících jedinců. Důležité cíle, takzvaní „Kingpinové“, mohou být loveni pouze skrze speciální Kingpin Contracts, které se svěřují pouze profesionálům s dobrou reputací u BBA.

Kontrakty vás zavedou napříč galaxií, ale BBA Terminál vám vždy umožní si vybrat, na jaké konkrétní planetě chcete lovit. Každý den si můžete vyzvednout jeden klasický a jeden Kingpin konrkakt, přičemž každý vás může zavést na jinou planetu. Splnění vyžaduje zabití nebo zajmutí vašeho cíle, ale celková odměna bude záviset od toho, jak cíl najdete a jak dobře využijete zdroje, která má BBA k dispozici.

Lovu zdar!

Štítky: , , ,


Komentáře jsou uzavřené