Patch 2.3: Nová společnice Treek - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.3: Nová společnice Treek

Vydáno: 29.6.2013 v 14:06 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.3: Titans of IndustryV předchozí novince byla zmíněna nová společnice, kterou přidá Patch 2.3: Titans of Industry. Jmenuje se Treek, a je, k překvapení mnoha, Ewok.

Ale není to žádná klasická roztomilá plyšová hračka, naopak velice krvežíznivá potvora, která si po svém opuštění měsíce Endor získala reputaci jako žoldák, lovec odměn a nájemný vrah.

V nové lokaci, Cartel Bazaar, na vesmírné stanici (Republic a Imperial Fleet), potkáte u vchodu droida, který vám velice ochotně za úplatu jednoho milionu kreditů (nutnost mít Legacy level 40) prodá žoldáckou smlouvu, po jejímž použití se vám představí Treek.

Update: Cory Butler potvrdil, že ceny na Public Tester Serveru nejsou stejné jako budou ve finále, a že bude možnost Treek koupit i za Cartel Coins. Bohužel, hodnoty nebyly nijak upřesněny

Video s představením Treek (Republika, spoiler)

Video s představením Treek (Impérium, spoiler)

Treek vysvětluje svůj původ (spoiler)

Herní informace
Treek je bounty hunter, čili používá těžké brnění a její hlavní statistikou je Aim. Má k dispozici dva režimy, tankovací a healovací, čili není jenom „další DPS companion“, jako tomu bylo u HK-51. Níže najdete v tabulce její schopnosti a video, kde je předvádí.

Co se bonusů pro crafting týká, je na tom stejně jako HK-51, +5 Mission efficiency a +1 Crafting critical pro jakýkoliv crew skill.

X’ekra Stance Treek zaujme obranný postoj, zvyšující threat generation o 100%, schiled chance o 20% a používá taunt na nepřátele pokud je to potřeba a pokud je to možné.
Fektur Stance treek zaujme léčitelský postoj, který zvyšuje efekt všechno léčení o 5%, snižuje threat generation o 25%. Také snižuje cooldown všech léčebných schopností
Dalboolhat Daboolhat funguje různě v každém postoji.

  • X’erka stance: Treek přeplachtí k nepřátelům vzdáleným 10 až 30 metrů, náarem je na 2 vteřiny imobilizuje a poškodí.
  • Fektur stance: Treek pošle po nepřátelích brouka fektur. Pokud cíl během 8 vteřin zaúotčí na člena party, brouk na něj přeletí a vyléčí jej.
Klektuhkuh Thleek Treek hodí po nepřátelích oštěp, způsobující poškození a bleed efekt, který napřátele zraňuje po dalších 15 vteřin. Pokud je Treek v X’ekra Stance, tento útok generuje přidaný threat.
Siz Whistle Treek na nepřátele foukne zapálenou tekutinu, která jim zůsobí elementální poškození a zvedne armor rating Treek o 20% na 15 vteřin. Pokud je Treek v X’erka Stance, tento útok generuje přidaný threat.
Boom Thuk Treek hodí na nepřátele tříštivou bombu, která zraní všechny nepřátele v 8 metrech od místa dopadu. Nezasahuje nepřátele pod efekty jako uspání, zvednutí atd. Pokud je Treek v X’erka Stance, tento útok generuje přidaný threat a snižuje sílu nepřátelských útoků o 5% po dobu 8 vteřin.
Fektur Sleesh Treek hodí na zem poblíž cíle léčebnou bobuli, která vyléčí všechny členy skupiny v okolí 8 metrů od dopadu. Vyžaduje Fektur stance.
Fektur Dart Treek dá členu party injekci, která jej vyléčí během 12 vteřin a každým tickem odstraní jeden negativní mentální nebo fyzický efekt.
Fektur Sling Treek vyléčí člena skupiny během channelování a po ukončení channelování. Treek nedovede léčit touto schopností sama sebe.
Tana Teeket Tana Teeket funguje různě v každém postoji a vyžaduje, aby treek měla méně jako 70% HP.

  • X’ekra Stance: Treek rozbije v blízkosti nepřátel včelí úl, a vypuštěné včely omráčí všechny nepřátele v okruhu 8 metrů na 4 vteřiny.
  • Fektur Stance: Treek použije kouřovou bombu, která značně sníží její threat a způsobí, že jí nepřátelé budou následující 4 vteřiny ignorovat.

Videa a informace jsou převzaty ze serveru Dulfy.net, protože nemám na testovacím serveru postavu s dostatkem kreditů, a nebyl povolen přesun postav.

Štítky: , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené