Co přinese Patch 2.3: Titans of Industry - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Co přinese Patch 2.3: Titans of Industry

Vydáno: 29.6.2013 v 08:17 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.3: Titans of IndustryŠestého sprna je pro zatím cílové okno pro vypuštění updatu Patch 2.3, nesoucí název Titans of Industry. A protože se tento Patch včera objevil na testovacím serveru, je okolo něj známo množství nových informací.

Patch je zaměřen na PvE obsah, a má ho přinést opravdu hodně. Hlavním obsahem je nová lokace s Daily misemi, měsíc CZ-198. Pokud se alespoň trochu vyznáte v názvech, tak vám dojde, že se jedná o základnu Czerka Corporation, která tam vyvíjí své nebezpečné a přísně tajné technologie. Nebo alespoň vyvíjela, než se všechno pokazilo a otevřela se tak cesta pro Republiku a Impérium, aby se pokusili nad měsícem získat kontrolu.

Dalším PvE obsahem jsou dva nové flashpointy, odehrávající se právě na této měsíční základně. Zajímavostí u těchto flashpointů je, že by jejich Story Mode měl být tzv. „Role Neutral“, čili nebude vyžadovat klasické složení party „tank, heal, 2 DPS“, což by mělo značně ulehčit čekání v Group Finderu.

Obsah dále pokračuje s dvěma novými frakcemi, se kterými jde získávat reputaci, první jsou Adjudicators a Ordnance Acquisition Corps (jedna reputace, opět rozdělená mezi Republiku a Impérium) a Bounty Broker’s Association, která je spojená s novým opakujícím se eventem, Bounty Hunter Week, který se bude opakovat vždy jeden týden v měsíci.

Poslední třešničkou na dortu je nový companion pro všechny postavy. Jedná se o Treek, žoldačku rasy, kterou by málokdo čekal, je totiž Ewok, jedna z mála, která kdy opustila lesní měsíc Endor. Její příběhové pozadí ukazuje, že je na Ewoka dost krvežíznivá, vzhledem ke své profesi jako nájemného zabijáka a lovce odměn. Z herního hlediska bude možnost jí přepínat mezi tankovací a healovací formou, k jejímu získání bude zapotřebí Legacy level 40 a její kontrakt stojí milion kreditů za každou postavu.

Více informací a obrázků o Treek a dalším obsahu updatu Patch 2.3, Titans of the Industry, již brzy v samostatném článku. Patch Notes můžete najít na oficiálním fóru.

Update 13:00: přidána novinka ukazující obrázky věcí, které jsou koupit s Reputation vendorů Bounty Broker’s Association

Update 14:00: přidána novinka ukazující novou společnici, Treek

Update 30.6. 8:20: Přidána videa z obou nových flashpointů (Story Mode)

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené