Plány SWTOR na léto - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány SWTOR na léto

Vydáno: 24.5.2013 v 21:30 | Autor: Aries | Napsat komentář

Plány na léto 2013Bruce Maclean, Senior producer na oficiálním fóru představil hrubý nákres plánu, co se bude s hrou dít v průběhu prázdnin. Bohužel, zarytí příznivci PvP, kteří odmítají hrát cokoliv jiného, si přijdou poněkud ošizeni, protože z plánu to vypadá, že nějaký velký update pro PvP přijde až s Patch 2.4 (bohužel, bez přesnějších informací). Ale pokud nepohrdáte PvE obsahem, tak by léto mělo být zajímavé.

Více informací o novinkách najdete v pokračování.

První novinkou léta bude Patch 2.2, který přijde již 11tého června. Ten by měl přinést následující věci:

  • Nightmare Mode Terror From Beyond: Nové tvrdé mechaniky a rozhodně nebude pro někoho kdo má problémy rozdýchat porážku. Přinese také část nové sady výbavy, která má používat nový vzhledový systém, zvaný „Scrolling UVs“ (bohužel, zatím se neví co to bude)
  • Nové guildovní bonusy: Navrch k nynějšímu +5% XP boostu guilda nyní dostane za každých 5 aktivních hráčů 1% boost k XP a reputaci, za do maximální hranice 10%
  • Crafteři dostanou možnost vyrábět Underwolrd gear
  • Sjednocený fleet chat kanál, který by měl zjednodušit hledání skupiny bez nutnosti přeskakovat mezi instancemi

Protože spousta lidí volala po návratu Double XP weekendů, BioWare se rozhodlo využít prázdnin k jejich navrácení. Každý víkend od 22 června do 7 července tak bude Double XP. Poslední bude navíc startovat již 4 července, protože se jedná o americký Den Nezávislosti.

Devátého července bude den, kdy uběhnou 4 týdny od spuštění Nightmare Terror From Beyond, a tak by se touto dobou měl aktivovat i Nightmare Mode pro zatím poslední operaci, Scum and Villainy, opět s novým lootem a novými mechanikami.

23.července se opět vrátí Grey Secant na Ilum, a nyní tam stráví plné dva týdny, a na žádost participantů ve výzkumu budou aplikovány tvrdší testovací kritéria (aneb zvednutí úrovně na level 55).

Šestého srpna je aktuální okno pro vydání toho, co BioWare označují za největší Game Update od datadisku, Patch 2.3. Ten by měl přinést následující věci:

  • Nové Flashpointy
  • Nová oblast s Daily misemi
  • Nový opakující se Event
  • Značné grafické aktualizace

Jak bylo psáno na začátku pro PvP toho na seznamu moc není kromě několika malých změn, jako například resetování stunbreak schopností při smrti. Ovšem, jako vždy, seznamy nejsou kompletní, a může se stát, že se tam vloudí i nějaká nová Warzóna, což by všichni příznivci PvP, kteří na fórech tropí klasickou vlnu nadávek, jistě uvítali.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené