Plány pro Patch 2.1 a Patch 2.2 - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány pro Patch 2.1 a Patch 2.2

Vydáno: 7.5.2013 v 18:00 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.1 CustomizationCommunity manager Eric Musco na fóru sepsal, jaké jsou aktuální plány pro vypuštění dvou nových patchů. Jedná se tak o odpověď na lehce přemrštěné reakce některých osob na oficiálních fórech na to, že Patch 2.1 má obsahovat primárně věci, které jsou spojené s Cartel Coins (jejich přehled najdete v pokračování novinky). Časté obavy byly, že Patch 2.1 „vyžere“ cyklus pro slíbený cyklus 6-8 týdnů mezi velkými updaty, a hra tak nedostane žádný nový obsah. Eric pro rozptýlení těchto obav tak napsal, že, pokud se nic nestane, tak Patch 2.1 vyjde příští úterý, tedy 14. května, a Patch 2.2 krátce po něm, 11.června. Bohužel, co má Patch 2.2 obsahovat, to zatím neřekl, ale podle všeho by to měl být nějaký hratelný obsah.

Dále je také dobrou zprávou, že se mají v brzké době vrátit Gree i se svojí lodí Gray Secant, která opět začne shromažďovat data o bojích na Ilumu. Ale stále se neví, kdy tomu tak přesně bude a jestli si loď vymyslí nějaké nové testy, než byly zatím dostupné.


Co má přinést Patch 2.1?

Patch 2.1, který ponese název Customization, je primárně zaměřený na věci spojené s úpravami hráčských vzhledů. Většina obsahu je tak nějakým způsobem propojena s Cartel Marketem a Cartel Coins, které si lze koupit samostatně, nebo které dostávají předplatitelé jako bonus.

Patch 2.1 - CatharHlavní novinkou je nová rasa, Cathaři, o kterých zde již na webu pár novinek padlo. Budou exkluzivní rasou pro Cartel Market, a hráči si budou moci jakoukoliv postavu na poplatek přeměnit do těla hbitého kočkovitého válečníka.


Patch 2.1 - Appearance KioskS proměnami postav také souvisí i druhá novinka, Appearance Kiosk, který, opět za poplatek, umožní upravit obličej vaší postavy jakkoliv chcete. Výše poplatku bude záviset na tom, kolik toho změníte.

Zatím jsou informace, že kompletní „předělávka“ bude stát 600 Cartel Coins, čili přesně tolik, kolik dostane předplatitel co využívá Security Key.


Patch 2.1 - Dye ModulesV souladu se změnami vzhledu má Patch 2.1 přinést i nové možnosti úpravy vzhledu vaší výstroje. Jsou jimi různé „Dye Modules„, které po použití na nějaký kus výstroje změní jeho základní nebo sekundární barvu (případně obě, každý modul má v sobe jednu nebo dvě barvy).

Na výběr by mělo být velké množství barev, a to jak z nabídky Cartel Marketu, tak z nabídky hráčů s Crew Skill Artifice, která bude schopná některé vyrábět, případně by určité barvy měly jít sehnat i u určitých obchodníků. Mluví se o Collector’s Edition, Secuity Key, VIP a Reputation obchodnících.


Patch 2.1 - Cartel CollectionSpousta lidí si také přála mít možnost přenášet různé hezké výstroje a výzbroje z Cartel market mezi svými postavami. Patch 2.1 by i toto měl umožnit.

Poté, co si danou věc nasadíte, přidá se to nového interface, zvaného Collection, odkud by pak měla být dostupná za zlomek její původní ceny všem postavám na vašem účtu.


Patch 2.1 - Player ConveniencePoslední kategorií novinek jsou různé „Player Convenience“ služby, jako přejmenování postavy, legacy, nebo guildy.

Všichni předplatitelé získají jedno volné přejmenování všech tří věci, pokud jej budou chtít, další by měly stát nějaký poplatek. F2P hráče pak jistě potěší možnost přesouvat si část svých kreditů, které mají uložené v „úschově“ na svojí postavu.


Patch 2.1 Customization by měl dorazit již 14. května.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené