Patch 2.1 - Dance of the Hutts - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.1 – Dance of the Hutts

Vydáno: 1.4.2013 v 19:45 | Autor: Aries | Komentáře

Patch 2.1 - Dance of the Hutts :)Skutečně je tomu tak. Ještě ani nemáme patch 2.0, ale již se ví, co bude obsahem následujícího patche, který se má objevit koncem dubna. Ponese název Dance of the Hutts, a bude obsahovat novou PvP oblast, celou řadu nových speciálních útoků, a možnost získat exkluzivního mounta, kterého vám bude závidět každý, kdo vás uvidí.

 

Aktuálně jsou k dispozici pouze tyto dvě informace

  • Huttský Kartel si uvědomil, že skutečná moc prmaení z mistrovství v tanečních uměních. Proto se rozhodli motivovat celou známou galaxii, aby našla nejlepšího tanečníka. V nové PvP oblasti, Toborro’s Shakedown, budou muset hráči používat nové taneční útoky jako „Sith Mosh„, „Jedi Boogaloo„, nebo ničivý „Wompa Stomp„, a drtit jimi své soupeře!
  • Hráči kteří se stanou mistry v taneční oblasti získají body Reputace, které umožní koupení nového mounta, Huttese Transporter. Huttese Transporter si bude brát 5% z každého nákupu Cartel Coins, aby byl vždy spokojený. Ale nemusíte se bát, pokud si s ním budete povídat nebo flirtovat, určitě jej přesvědčíte, aby se této daně vzdal.

Zatím zveřejněné obrázky nového obsahu najdete v pokračování novinky.


Komentáře - Napsat komentář
  1. Gravelark | 2.4.2013, 12:47

    jo tak :D jsem to četl o den později :) dobrý fór :)