Nová videa - SWTOR Insider a Cathar Preview - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Nová videa – SWTOR Insider a Cathar Preview

Vydáno: 27.4.2013 v 08:04 | Autor: Aries | Komentáře

Nová videa - SWTOR Insider a Cathar PreviewOficiální stránky během včerejška přinesly hned dvě nová videa. Prvním je dubnový díl SWTOR Insider, kde producer Cory Butler představí, co se ve hře objeví do konce dubna a v blízké budoucnosti. Zajímavé z tohoto videa jsou především informace o Patchi 2.1 „Customization“, který přinese možnost si změnit vzhled již vytvořené postavy ve všech možných aspektech kromě pohlaví. Další zajímavou informací je možnost přebarvovat si vaší výstroj.

Kromě možnosti změny vzhledu ale Patch 2.1 přinese také novou rasu, po které byla po vydání značná poptávka. Jsou jí Cathaři, aneb „kočičí“ rasa, která je ve hře dost prominentní, alespoň na straně Republiky. Po jejím odemčení bude dostupná na všechny postavy, a nabídne podobnou škálu úprav, jako všechny ostatní rasy. S Cathary souvisí také úprava vzhledu již existujících Catharů, jako je například Aric Jorgan, kteří by měli využívat novou technologii pro vykreslování srsti.

Videa najdete na našem YouTube kanále, nebo v pokračování novinky

 

 

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. sherlock161 | 27.4.2013, 10:30

  Takových pěkných ras ve Star wars a oni tam dají tuhle hrůzu, je to jasně nejlehčí možnost, vlastně dali člověku jen srst a barvy na obličej a vydávají to jako novou postavu, třeba s togrutou a dalšími by bylo víc práce…

 2. Aries | 27.4.2013, 10:35

  Cathari byli v „Top 3″ ras, co lidi chteli, kratce po vydani, snad spolecne s Togrutami a Nautolany, cili o ne zajem byl a je.
  A samozrejme, ze jsou oproti „chapadlum“ jednodussi, protoze nemaji tolik veci, u kterych se potreba vyresit ruzne problemy s protinanim existujicich modelu vystroje (ktere casto nejsou uplne doresene do ted ani u companionu, kteri pouzivaji jeden „head morph“).

 3. baladur | 29.4.2013, 12:37

  ono to protinani neni doresene nejen u companionu, ja mam twilek shadowa a vecne si double-bladed lightsaberem propichuju tu vec co mi roste z hlavy :D
  ja osobne bych chtel Kalleshe, to bych hned vyuzil novy customization kiosek a zmenil si sentinela :)

 4. sherlock161 | 30.4.2013, 15:56

  No protože animace a oblečení jsou odbytě udělané jen na human postavu a pak až přidali další skiny obličeje, aby bylo víc možností, za co hrát, a proto je twilek tak podělanej, hlavně co se týká helem, a dále třeba takovej wookie a další rasy, které mají odlišnou postavu od člověka, už ve hře vůbec nemůžou být.

 5. HumanDeath | 2.5.2013, 11:27

  Já myslim, že Cathar dobrej:-) ovšem víc než new race mě zajmá ta customization!

 6. HumanDeath | 2.5.2013, 11:28

  btw: pro nespokojence, vzpomeňte si na Catharku Juhani z KOTORu :-)

 7. sherlock161 | 2.5.2013, 12:45

  Asi nejhorší postava z celého Kotoru, ještě, že se dá zabít hned při prvním kontaktu na Dantooinu. :-D

 8. Aries | 4.5.2013, 11:38

  Wookie atd nebude nikdy hratelny v ramci klasickych postav z duvodu, ze nemluvi Galactic basic (anglicky), BioWare prohlasili, ze takove postavy nebudou nikdy hratelne.
  Oficialni tvrzeni je, ze pokud nekdy udelaji hratelneho Wookieho, nebo nejakeho jineho mimozemstana co neumi mluvit, tak ze to bude unikatni postava s unikatnim pribehem, ktery se bude snazi prozkoumat, jake to je byt Wookie (nebo neco jineho)