Dva nové články o Rise of the Hutt Cartel - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Dva nové články o Rise of the Hutt Cartel

Vydáno: 5.4.2013 v 09:44 | Autor: Aries | Napsat komentář

Rise of the Hutt CartelOficiální stránky během tohoto týdne přinesly dva nové články o obsahu datadisku Rise of the Hutt Cartel a Patche 2.0.

První článek popisuje nový systém achievementů, které budou sdíleny napříč celou vaší Legacy. Navíc budou ostatní hráči mít možnost podívat se na vaše achievemnty, a zjistit, jak moc se hře věnujete. Zatím se neví, jestli se objeví nějaká možnost tuto funkci zobrazování zablokovat, ale na oficiálních fórech se pár žádostí o to objevilo. Dobrou zprávou pro všechny starší hráče je, že až na všechny možné „zabij X potvor“ dostanou automaticky všechny achievemnty za své již splněné eskapády.

Druhý článek je stylizován jako zpráva Republikové SIS (Strategická Informační Služba), a agent Threon Shan v ní popisuje všechny důležité oblasti na planetě Makeb, včetně informací ohledně jejich ochraně. Z celé zprávy jednoznačně vyplývá, že ačkoliv je Makeb krásnu planetou, jakékoliv vojenské operace na ní budou noční můrou kvůli nestabilnímu terénu, nepříznivým podmínkám a značné přítomnosti vojsk Huttského Kartelu.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené