Patch 2.0 - Nový gear a Achivement Guide - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.0 – Nový gear a Achievement Guide

Vydáno: 22.2.2013 v 08:57 | Autor: Aries | Komentáře

Novinky z Patch 2.0Patch 2.0 je na testovacím serveru, a s ním i množství informací o tom, co nás v brzké době ve hře čeká. Pokud chcete vše vidět a vyzkoušet sami, nic vám nebrání se na Public Test server připojit, a vše vidět a vyzkoušet na vlastní kůži.

S novým levelem přijdou pochopitelně nové vzhledy a sady výbavy pro vaše postavy. A jako vždy v tradičně dobré kvalitě zpracování se na Dulfy.net objevily obrázky všech nových tierů zbraní a zbrojí, určených pro level 55. PvE hráči dostanou dvě nové sady Akranian a Underworld, PvP hráči dokonce tři, Partisan, Conqueror a Firebrand.

Na stejném webu také Dulfy sepsala i kompletní seznam a návod pro získávání nového systému, který Patch 2.0 přinese, a tím jsou Achievementy, které jsou podobné stejným systémům v jiných hrách. Dobrou informací je, že některé achivementy kromě titulů a vanity předmětů budou odměňovat i Cartel Coins, sice ne v závratném množství, ale je to první náznak toho, že by tato platidla mohla být v budoucnu alespoň částečně získatelná skrze hraní.

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
  1. sherlock161 | 22.2.2013, 13:13

    Tak je to datadisk nebo placenej patch?

  2. Aries | 22.2.2013, 16:49

    Vsechny datadisky ve vsech MMO jsou vzdy oddeleny vyssim cislem, a pristup do noveho obsahu maji ti, co maji datadisk koupeny.
    Cili Patch 2.0 je primarne RotHC, ale Makeb je testovany separatne v uzavrene bete v Austinu.
    Na PTS je Patch 2.0, kteri prinasi na vyzkouseni features, nove ability, novou operaci a HM flashpointy.