Patch 1.7 již brzy - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 1.7 již brzy

Vydáno: 16.1.2013 v 10:27 | Autor: Aries | Komentáře

Patch 1.7Podle informací oficiálních stránek se Patch 1.7 blíží. Ponese název Return of the Gree, a bude zaměřen jak na PvE, tak na PvP hráče.

Hlavním obsahem bude průběžně se opakující event, Relics of the Gree, odehrávající se na Ilumu ve Western Ice Shelf, kterou starší hráči znali jako PvP oblast. V té se nyní objevila prastará obří loď rasy Gree, a je na hráčích odhalit její tajemství a spojit síly pro poražení silného nepřítele, který se usadil v jejím centru. Odměnou hráčům bude přístup k technologiím Gree, včetně zbraní a další výbavy. Event by se měl postupně rozšiřovat po celý rok, a nikdy by nemělo být pozdě se do něj zapojit. Přístup do oblasti a k eventu nebude nijak omezen, ani Free to Play hráčům

Druhou novinkou je systém Galaktické Reputace, aneb nová věc, kterou můžete se svými postavami získávat. Plněním misí pro spojence jako jsou Gree nebo Vossové, či armáda Republiky a Impéria, můžete postupovat přes šest hodností prestiže: “Outsider”, „Newcomer“, „Friend“, „Hero“, „Champion“, a „Legend“. Reputace bude sdílená napříč vaší Legacy, čili si její výhody (zatím jsou známé pouze tituly) budou moci užívat všechny vaše postavy na serveru.

Další informace a obrázky najdete na oficiálních stránkách.

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. sherlock161 | 16.1.2013, 11:28

  No a něco pro pvp hráče?

 2. Aries | 16.1.2013, 11:34

  Předpokládám, že PvP bude okolo té lodi na Ilumu. Vzhledem k tomu, že se neví, co přesně ten event bude mít za úkoly, tak to vidím na nějaké PvP orientované věci (mimo jiné), protože je do této oblasti slíbené Open World PvP (viz State of the Game 2 blog)

 3. sherlock161 | 16.1.2013, 15:28

  hm jak tak o tom přemýšlím, tím, že švihli víceméně pve event do této lokace chtějí uměle vyvolat open pvp, že se prostě cestou za eventem budou lidi mlátit hlava nehlava, má to ale dost nevýhod, pořád to nedává pvp hráčům plnohodnotné open pvp s odměnami, to bude podle toho blogu až příští rok (podle mě nebude nikdy a vůbec tato hra další rok stejně nevydrží) a dále pve hráči, kteří si budou chtít vyzkoušet ten event a nebudou mít o pvp zájem, tak budou nuceni pvp přesto podstoupi a víceméně je to bude dost obtěžovat, protože je jasné, že se vytvořej skupinky grieferů, který budou kempovat v okolí eventu a jen mlátit ostatní hráče.

 4. Aries | 16.1.2013, 16:15

  Nikde se neřeklo, že event bude čistě PvE (a pokud sis to tak vyložil z textu, omlouvám se). A vzhledem k tomu, že je umístěn do PvP oblasti, tak je to poněkud retardovaná představa. Nebo jsi přesvědčen, že není možné vytvořit plnohodnotnou kombinaci PvPvE? Například že hráči musí držet nějakou oblast, aby se šlo dostat do PvE jádra lodi? Hm?

  Počkej si prosím, až to bude na PTS (tipuje se příští týden), nebo přímo ve hře, a pak až kritizuj.

  Event má navíc probíhat celý rok (!), takže to asi nebude jenom „vlez do lodi a zabij potvoru“.

 5. HumanDeath | 16.1.2013, 17:33

  sherlock161 je starej remcal:-D BTW, dík za info……

 6. sherlock161 | 16.1.2013, 18:28

  Tak na pve serverech by obecně nemělo být, aby hráči byli nuceni do pvp.

 7. Aries | 17.1.2013, 11:55

  Sherlocku, fakt, prosím počkej, co z toho nakonec vypadne, a nekritizuj hned z principu, že už nehraješ, když se o tom, co tam bude, vůbec nic neví.