Datadisk již na jaře - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Datadisk již na jaře

Vydáno: 18.12.2012 v 14:42 | Autor: Aries | Napsat komentář

Datadisk Rise of the Hutt CartelJe to tak. BioWare oficiálně ohlásili první datadisk pro hru. Ponese název Rise of the Hutt Cartel, a dostupný bude na jaře příštího roku.

Zatím jsou oznámeny tři klíčové prvky – vyšší level cap, nový příběh a nová planeta. Prvním je zvýšení maximální úrovně na 55, v jejímž získání mají pomoci nové příběhové mise. Jejich velká část bude mít co do činění s druhým hlavním bodem datadisku, kterým je boj o osud planety Makeb, a ďábelskými snahami Huttského Kartelu stát je oficiální galaktickou velmocí. Další informace budou odhaleny v průběhu následujících měsíců.

A teď k tomu, co je asi nejdůležitější pro všechny – jak to bude s cenou? Ano, datadisk bude zpoplatněný, nejedná se totiž jenom o další patch. Standardní cena bude 20 dolarů, ovšem pokud jste předplatitel, vyjde vás na polovinu, čili 10 dolarů. Navíc, pokud si datadisk předobjednáte do 7.ledna, získáte přístup k novému obsahu o 5 dní dříve. Pokud jste F2P hráč a provedete předobjednávku, získáte automaticky Preferred status.

Další informace a možnosti objednání najdete na SWTOR.com.

Štítky: ,


Komentáře jsou uzavřené