Další detaily k datadisku - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Další detaily k datadisku

Vydáno: 22.12.2012 v 11:12 | Autor: Aries | Napsat komentář

Datadisk Rise of the Hutt CartelOd oznámení datadisku Rise of the Hutt Cartel se objevilo množství dotazů, stížností, nadávek a podobně. BioWare se proto pokusilo objasnit a uklidnit ty hlavní v Developer Trackeru.

Odpovědi se týkají příběhu, který provede celým Makebem, řešením nových skillů, ujištění, že vyšší level nebude nzamenat znehodnocení stávající výbavy a ujištění, že Makeb nebude žádná pidiplaneta.

Překlad odpovědí najdete v pokračování novinky, originál pak na DevTrackeru, případě nad každou citací.

Jako první věc byla zodpovězena příběhová linka, které se hodě lidí obávalo, z části protože znají jenom jednu osminu příběhu (jedna classa). Pokud jste hru ještě nedohráli, tento článek obsahuje malé spoilery.

Allison Berryman

Myslíme si, že pokud má hráč rád příběhové prostředí hry, nebude mít problém si příběh v Rise of the Hutt Cartel oblíbit. Podělím se o několik detailů.

Lidé Makebu zůstali během galaktického konfliktu neutrální. Spoléhající se na jistoty svého bohatství, izolace a armády žoldáků žili občané v klidu a prosperitě po staletí. Avšak během galaktického konfliktu vycítil svojí šanci Huttský Kartel, a v planetě spatřil jeden z hlavních kroků v rozšíření své moci a obnovení síly a slávy jejich předků. Přeplatili žoldáky na Makebu, a uvěznili lidi v jejich vlastních domovech. Ti tak neměli jinou šanci, že v zoufalosti požádat o pomoc Republiku.

Republika v tahu Kartelu rozpoznala pokus o získání kusu galaktické moci. V době, kdy se vítězství na Impériem zdá být možností poprvé po desítkách led, Nejvyšší Kancléřka Saresh je odhodlána odpovědět na žádost Makebu o pomoc a zastavit kartel, než se stane ještě větši hrozbou pro šance Republiky zvítězit.

Ve snaze využít chaosu mezi Huttským Kartelem a Republikou se Sithské Impérium snaží o získání vlivu na Makebu, a obnovit tak část síly ztracené vnitřními rozbroji a vzestupu Republikové armády. Plánují přechytračit své nepřátele a začít novou éru Imperiální nadvlády.

Častým dotazem v diskusích od odhalení vyššího levelu je, jak to bude vypadat se skilly.

Allison Berryman

Víme, že jste všichni zvědaví, jak vyšší level cap ovlivní vaší postavu, a chci se podělit o několik informací o nadcházejících změnách. Společně s novým obsahem se každý skill tree rozšíří a mlžete čekat velké změny. Hráči klasicky získají nové skillpointy s postupujícím levelem, a v každém stromě budou nové skilly, do kterých je můžete investovat. Dále každá Advanced Class dostane nové aktivní schopnosti. Další informace o mnoha aspektech Rise of the Hutt Cartel přineseme jak se bude blížit datum vydání, čili sledujte DevTracker!

Další častá otázka je, jak bude fungovat end-game výbava v novém rozšíření. V tomto ohledu se BioWare snaží vymýtit obavy, že bude rázem k ničemu.

Allison Berryman

Zdravím! Sice aktuálně nemůžeme zodpovědět na všechny otázky v tomto tématu, ale můžeme vás všechny ujistit, že výbava, kterou jste získali v současné endgame bude stále mít využití, a bude ideální pro procházení nového obsahu přineseného Rise of the Hutt Cartel. Rozhodně se není třeba bát, že náhodně sebrané kusy nahradí vaší Dread Guard výzbroj, a díky změnám ve výpočtu síly výbavy nebudeme rozdávat výbavu při dosažení maximální úrovně. O RotHC uslyšíte víc s tím, jak se bude blížit datum vydání!

V odpovědi na častou kritiku ohledně potenciální velikosti planety BioWare ujišťuje komunitu, že se nebude tak malá, jak si mnozí myslí.

Allison Berryman

Abych vám všem dala lepší představu o velikosti Makebu, jedná se o planetu se stejnou rozlohou jako naše větší planety, a obsahuje množství rozdílných oblastí – rozlehlé pláně, podzemní jeskyně, zahradní zóny a další. Obsahuje příběhy pro každou frakci, nové Heroic mise a bosse, opakovatelné série misí a nové Datacrony! Nových pět levelů hráče zaměstná na pořádnou dobu, a Makeb má dost obsahu, aby vás na jimi provedl (včetně mnoha dalších bonusů pro průzkumníky). Pamatujte, že toto oznámení je pouze začátek, jak se bude blížit spuštění Makebu, přineseme další detaily o plánovaném obsahu Rise of the Hutt Cartel!

Štítky: , ,


Komentáře jsou uzavřené