Patch 1.6 na PTS - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 1.6 na PTS

Vydáno: 21.11.2012 v 13:24 | Autor: Aries | Komentáře

Patch 1.6Sotva Public Test Server vychladl po Patchi 1.5, už je na něm nová verze, označená Patch 1.6. Zdá se tak, že BioWare doopravdy plánuje dodržet svůj slib, a nový obsah vypouštět v intervalech 5-6 týdnů.

Plánovaný patch je sice o něco menší, než jsme si zvykli, ale bylo přáním hráčů mít nový obsah častěji, takže nyní to vypadá na menší ale častější dávkování.

Patch 1.6 nese název Ancient Hypergates, a, pokud čtete web, tak víte, že je to jméno nové Warzóny. Má se jednat o novou mechaniku, kterou jsme dosud ve hře neviděli. Cílem bude získat kontrolu nad dvěma pylony, které pak posílají energii do Hypergate, o kterou se v dané lokaci bojuje. Po nabití se z brány vyvalí vlna posil, které přemohou nepřátele. Hráči aktivující pylony ale musí dávat pozor, jejich technologie dovede být značně nestabilní

Čili o hlavním obsahu patche máme jasno, ale co v něm bude dál? Primárně nové „Heroic“ space mise, které by měly představovat výzvu i pro ty nejzkušenější piloty galaxie. Odměnou za ně budou, jak je u nového obsahu tradiční, Black Hole Commendations, které nově půjde utratit za ještě lepší vymoženosti pro vaše hvězdolety.

Pokud se chcete zúčastnit testování, postup najdete na oficiálním webu. A samozřejmě nezapomeňte posílat odezvu na bugy a další věci na testovací fóra.

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. šaman | 22.11.2012, 17:36

  Tak sice menší ale častější aktualizace sou krásná věc, ale celkem by mě zajímalo jestli se takhle někdy dočkáme něčeho ,tak velkého jako by byl třeba datadisk.

 2. snebka | 23.11.2012, 20:21

  Zase takový Off Topic:Mí kámoši si stáhly z officiálních stránech SW:TOR jednomu to bezproblémů jede druhému to ovšem stahuje aktualizaci 11 giga nevíte v čem může být problém?

 3. Aries | 23.11.2012, 21:13

  Není to tím, že ze mu stahuje celý klient a jenom má pomalejší internet? Kazdopádně ho nech dostahovat

 4. icepis | 23.11.2012, 22:41

  Šaman: Absolutně s Tebou souhlasím. Hrál jsem po mnoho let hodně MMO od WoW, přes Star Trek online až po Guild Wars 2. Nakonec jsem ale končil tady a jsem spokojen, jako nikdy. :-) Ale velkou chybou je, že SWTOR vývojáři nemají žádný dlouhodobý veřejný plán, který by působil jako motivace pro hráče. V současné době snad ani nevíme, co se bude dál dít. Jestli se bude přidávat nový a skvělý obsah, jestli se budou přidávat jen „detaily“ nebo jestli se na aktraktivní updaty vykašlou úplně… Ve WoW víš rok a kus dopředu, co bude tahákem dalšího datadisku a hlavně, ŽE NĚJAKÝ DALŠÍ DATADISK BUDE. Tento aspekt této hře strašně ubírá a to ne na hratelnosti, ne na kvalitě, ale na takové té touze naexpit si ještě jednu postavu, když už máš dvě naexpené. Taková ta dlouhodobá motivace hrát, ikdyž už máš odehranou půlku absolutního obsahu hry… Taková ta jistota, že máte hru proč hrát, protože zde je stále něco nového a hra nezevšední. Nemám pravdu? ;-) Dle mého dobrý námět k diskusi…

 5. sherlock161 | 24.11.2012, 01:49

  Už dlouho se čeká na world pvp a pořád nic, jak je to vlastně dlouho, jak říkali, že se Ilum vrací zpět na pracovní stůl? půl roku? už asi víc :-D

 6. gorth | 26.11.2012, 23:12

  sherlock161 : uz pred nejakou dobou zminovali, ze navrat na Ilum by mel probehnout v lednu ;) tak snad se zadari… i kdyz s tim jejich enginem to bude tak jako tak tezke…