HK-51 Developer Dispatch a F2P Developer Blog - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

HK-51 Developer Dispatch a F2P Developer Blog

Vydáno: 8.11.2012 v 09:26 | Autor: Aries | Komentáře

HK-51 Developer Dispatch a F2P Developer BlogS blížícím se vydáním Game Update 1.5, který má kromě jiného přinést Free-2-Play systém, BioWare vydali dvě novinky s tím související.

První je Developer Dispatch, představujííc novou zónu Section X na Belsavisu, která bude obsahovat misi na získání droida HK-51, která vás zavede napříč celou galaxií. Ve videu pak samozřejmě najdete další věci, které v Section X jsou, a jaký je vlastně její příběh. Video najedete v pokračování novinky, nebo přímo na našem Youtube.

Druhou slíbenou věcí je Developer Blog, kde Damion Schubert, Lead Designer hry, objasňuje několik věcí, které se tým snažil ddoržovat při vývoji Free 2 Play systému. Hlavní jsou dvě pravidla.

  1. Hráči mohou dosáhnout levelu 50 bez zaplacení jediného centu
  2. Předplatitelé by neměli zaznamenat jakýkoliv pokles v kvalitě jejich herního zážitku

Dále popisuje program odměn pro dřívější hráče, kteří se s příchodem Free 2 Play vrátí, a také dále objasňuje Preferred status, který všichni tito vracející se hráči získají automaticky, a noví hráči jej budou moci získat jakoukoliv transakcí přes web hry.

A nyní konečně ono slíbené video s HK-51 a Section X

 


Komentáře - Napsat komentář
  1. Rastaman | 9.11.2012, 11:13

    ja porad cekam na novou planetu a hlavne novou rasu a opet jako u 1.4. zistuju ze to v novem patchu se vsi pravdepodobnosti stale nebude

  2. Aries | 9.11.2012, 12:14

    Novou planetu, level cap a kocicaky vidim osobne na vanoce/novy rok, cili v 1.6 Game Update (odpovidalo by to tomu 5-6 week oknu na novy obsah). Tady dostanes „pouze“ novou lokaci pro lvl 50, misi co te protahne napric galaxii a NiM verzi Explosive Conflict