Patch 1.4 na PTS - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 1.4 na PTS

Vydáno: 10.9.2012 v 20:43 | Autor: Aries | Komentáře

Patch 1.4 na PTSZ čistajasna se na PTS (Public Test Server) objevil patch 1.4 pro testování všemi hráči. Pokud máte postavu z předchozích testování, můžete se ihned vrhnout na novou operaci Terror from Beyond. Pro tento test není v plánu možnost překopírovat postavu z herního serveru. Ovšem nic nebrání tomu si vytvořit postavu novou, a projít si všechno znovu. V plánu také nejsou nové odměny, ovšem ty staré (tituly) by pořád měly být dostupné.

Kromě zmíněné Operace Terror from Beyond obsahuje tento patch také následující novinky:

  • Nová výzbroj a výstroj: Legendary Dread Guard gear
  • Vylepšený Group Finder: Po ukončení Operace nebo Flashpointu se můžete vrátit na původní místo
  • Unify Color pro společníky: Dlouho očekávaná možnost sjednotit barvy výstroje společníků
  • Nové ‘Facial Expression’ Emotes: Nová sada příkazů umožní nastavit jak se vaše postava tváří.

Pokud se chcete účastnit testování, instrukce najdete na oficiálním fóru. Pokud se zapojíte, tak nezapomeňte vývojářům sdělit své poznatky a hlásit problémy, opět podle instrukcí na fóru. Pokud se bude BioWare držet klascikého časového rozmení, tak by se Patch 1.4 mohl objevit na hracích serverech během října.

UDPATE: Oficiální SWTOR Youtube kanál přinesl video Developer Dispatch o operaci Terror from Beyond, čili pokud si chcete poslechnout, o co se bude v této instanci přibližně jednat, neváhejte. Dále jsou na oficálním fóru k dispozici pracovní patch notes pro patch 1.4 a seznam známých chyb a jejich případných řešení, čili takových, které se nemusí hlásit.

Štítky: ,

Komentáře - Napsat komentář
  1. Barthezz | 14.9.2012, 20:29

    uz se moc tesim :)