Co přinese Terror from Beyond - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Co přinese Terror from Beyond

Vydáno: 31.8.2012 v 15:56 | Autor: Aries | Komentáře

Terror from BeyondJak nejspíš víte, Patch 1.4 má přinést novou operaci s názvem Terror from Beyond. Příběh je pokračováním děje, odstartovaným v proběhlém Grand Acquisition Race eventu. Pokud nevíte, o co se jedná, do galaxie se ve velkém vrací rasa Gree, která byla již dlouho považována za téměř  vyhynulou. S jejich návratem se tak můžeme těšit na mnoho jejich bizarních technologií, jejichž předními představiteli jsou Hypergates.

A právě okolo Hypergates se bude točit příběh Terror from Beyond. Sithští Dread Masters otevřeli bránu na bažinaté planetě Asation, čímž vypustili nepředstavitelné příšery zpoza hranic známého vesmíru. Cílem hráčů tak bude se probít přes tato monstra a poskoky Sithských Dread Masters, a zavřít bránu za každou cenu. V pokračování novinky najdete, co na hráče čeká.

A nyní k tomu, co na hráče čeká z pohledu hratelnosti. Autoři vyzdvihují především dvě části. První je komplikovaný puzzle, ve kterém musí hráči zevnitř opravit masivní Greeský počítač. Podle oficiálního textu tato část prověří schopnost skupiny reagovat na chaos a na schopnost každého hráče plnit svojí roli. Další částí vyjádření je, že by tento puzzle neměl být tak jednoduchý, jako jiné (rotující sloupy v Eternity Vault, například).

Druhou vyzdvihovanou částí je boj proti finálnímu bossovi, který šel vidět již v trailerech. Je to boj proti masivní příšeře z jiného světa, a boj má být velice založený na správném rozmístění jednotlivých účastníků.

Co se týká obtížnosti, bude samozřejmě dostupný Story Mode pro ty, co chtějí vidět příběh, ovšem i ti se u něj trochu zapotí. Hard Mode je pak nastavený pro partu vybavenou Campaign gearem z operace  Explosive Conflict, pokud možno vylepšenou augmenty. Nightmare Mode zřejmě přijde později.

A na závěr jeden malý spoiler. V operaci narazí hráči na jednu známou tvář, která nebude příliš nadšená, že je znovu vidí. Kdo si tipuje, že se bude jednat o Malguse? (poznámka by Aries)

Kompletní článek najdete na oficiální stránce.

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. Rastaman | 31.8.2012, 16:26

  Revan !

 2. fedaikin | 1.9.2012, 02:51

  Revan to asi nebude, protože za republiku byl právě naopak rád, že jste mu pomohli.

 3. Aries | 1.9.2012, 07:30

  Zatím se po internetu točí dva hlavní kandidáti
  Malgus, protože si svojí nedůstojnou porážku nezasloužil, vzhledem k tomu, že je jeden z hlavních propagačních materiálů hry (a celkově „badass“)
  Kephess, finální boss z Explosive Conflict, který přežil a slouží Dread Masters

 4. 0revan | 2.9.2012, 18:19

  Malgus asi to nebude..

 5. Aries | 3.9.2012, 11:45

  A proč by nebyl? :)

 6. 0revan | 3.9.2012, 19:36

  lebo som povedal malgus je gauner !!!!! dobry malgus mrtvy malgus