Oficiální podcast a Community Q&A - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Oficiální podcast a Community Q&A

Vydáno: 7.7.2012 v 09:59 | Autor: Aries | Komentáře

podcastNa oficálních stránkách SWTOR se včera objevil druhý díl oficiálního Podcastu. Hosty v první části jsou Jesse Sky a George Smith, a jsou tázáni na budoucnost Operací a Flashpointů. Další hostem je pak William Wallce a otázky se týkají některých z nových Character Perks, které lze odemknout přes Legacy systém. Podcast si můžete poslechnout nebo stáhnout na SWTOR.com.

Druhou částí aktualizace jsou komunitní Q&A. Otázky jsou například jak to vypadá s novými hratelnými rasami, či jaké jsou plány pro jeden talentový strom Advanced Class Sniper a Gunslinger. Kompletní Q&A je k přečtení opět na oficálních stránkách.

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
  1. zombiemuz | 7.7.2012, 15:36

    v clanku je text zaznam pridavam i zvukovou stopu v podobe mp3 staci zarollovat kousek dolu na nize uvedenem odkazu a stahnout bud itunes nebo mp3. je tam i moznost poslechu z webu asi nejaky stream?:D takze tady je ten link (http://www.swtor.com/info/media/podcasts/star-wars-old-republic-official-podcast-episode-ii)