Video trailer pro 1.3 - Allies - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Video trailer pro 1.3 – Allies

Vydáno: 22.5.2012 v 08:10 | Autor: Aries | Napsat komentář

PAtch 1.3Server IGN vypustil video, kde James Ohlen představuje nové věci, které má přinést blížící se patch 1.3 s názvem Allies. A jsou to skutečně věci, po ktarých hráči volají již dlouhou dobu. První a nejdůležitější věcí jsou zcela jistě Character Transfery, které doufejme vyřeší problém „ghost-town“ serverů. Podle vyjádření Daniela Ericksona nejdříve přijdou přesuny pro vybrané servery (nespecifikoval které) a pak jsou vývojáři otevřeni všem možnostem. Další informace nejsou zatím známé.

Další věci, v patchi je Group Finder, který má velice robustní interface s možností si nastavit, jaké přesně hráče chcete najít a pro jakou činnost. Následuje rozšíření Legacy systému, které lze vidět ve hře už nyní pod záložkou „Coming Soon“, a Adaptive Gear, neboli Social gear měnící svůj typ podle vaší postavy. Čili Trooper dostane Heavy armor a Marauder zase Medium, namísto aby všichni dostávali Light.

 

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené