Nová SWTOR knížka: Annihilation - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Nová SWTOR knížka: Annihilation

Vydáno: 25.5.2012 v 14:06 | Autor: Aries | Napsat komentář

thumb_annihilationNa listopad letošního roku je naplánováno vydání další, již čtvrté, knížky z prostředí Star Wars: The Old Republic. Bude nést titul Annihilation (Vyhlazení), a jejím autorem je opět Drew Karpyshyn, jeden z dřívjěších scénáristů pracujícíh pro BioWare na titulech jako Knights of the Old Republic, Mass Effect či SWTOR, kterém nedávno vyšla kniha Revan, soustředící se na děj pár set let před hrou. V následujícím odstavci bude nastíněn příběh knížky, čili pokud jej nechcete znát, přeskočte jej.

Annihilation je zasazena hned po událostech hry. Imperátor je považován za mrtvého a Sithské Impérium plánuje masivní protiúder, vedený Darth Karrid, bývalou učednicí Darth Malguse. Nástrojem její pomsty je Ascendant Spear, bitevní loď, jejíž ničivost je navíc umocněna temnou stranou Síly. Agent Republikové SIS Theron Shan, Teff’ith, jeho twilecká společnice, a Mistr Gnost-dural budou muset spojit síly s Velmistryní Satele Shan a Jacem Malcomem v tomto akčním a napjatém příběhu.

Na oficálních stránkách se objevil rozhovor s autorem, ve kterém je kromě jiného prozrazeno, že všechny hlavní postavy v knize budou hrát role v plánoveném obsahu pro hru.

Štítky: , , ,


Komentáře jsou uzavřené