Blížší informace o 1.3 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Blížší informace o 1.3

Vydáno: 24.5.2012 v 21:54 | Autor: Aries | Napsat komentář

PAtch 1.3Postupně se dostávají na povrch nové upřesňující informace o tom, jak budou vypadat nové features v plánovaném patchi 1.3. Začneme asi tou nejsledovanější a nejvíce vyhlíženou částí, přesuny postav. Převody z jednoho serveru na druhý budou podle všeho zcela zdarma a pro lepší vybalancování populace bude systém zpočátku určen pouze pro vybrané servery (zatím nebylo řečeno které).

Má se také objevit možnost přidávání augmentačních slotů pro předměty, které je dosud nemají. K přidání je potřeba Augment Kit, který vyrobí příslušný crafter (Sythweaving, Armormech a Armstech), určitou sumu kreditů a pak také dosud nevyužívaný Augment Table. S tímto souvisí i Adaptive Gear, zmíněný v předchozí novince.

Neustále se také pracuje na Ranked Warzones, které zatím ovšem nebyly oficiálně potvrzeny jako součást herního updatu 1.3 (což ovšem neznamená, že se neobjeví před ním, nebo soubežně s ním). Budou přístupné osmičlenným týmům na 50. úrovni a za uspěšné dokončení získají hráči Ranked Warzone Commendations a pak Team Rating, který ovlivňuje jejich stání v žebřících.

Štítky: , , ,


Komentáře jsou uzavřené