Život lodního droida - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Život lodního droida

Vydáno: 1.4.2012 v 09:35 | Autor: Aries | Komentáře

BioWare odhlaili novou funkci v patchi 1.2, minihru s názvem Ship Droid. V ní se vžijete do role vašeho věrného lodního droida (C2-N2 na straně Republiky a 2V-R8 u Impéria), a můžete přímo ovládat jeho úkony na lodi, jako čištění oken, kaliborvání jídelních automatů a tak dále. A protože jsme ve světě SWTOR, tak i tato minihra má svůj „čtvrtý pilíř“ v podobě příběhu, kterým značně ovlivníte prostředí na vaší lodi.

Dalším prvkem jsou takzvané „Etiquette Points“, ne nepodobné Social points, které získává vaše herní postava. Jejich získáváním si pak můžete odemknout nové funkce v minihře, jako například možnost otevřít vztahy mezi jednotlivými společníky. Pokud navíc splníte nelehký úkol a získáte maximum těchto bodů, hra se zcela obrátí, a váš droid se stane hlavní hvězdou celého příběhu za asistence vaší dřívější postavy.

Na oficiálním webu najdete pětici videí, kteér ukazují jednotlivé kusy z tohoto nového a velice zajímavého systému

Pokud to někomu z vás pořád nedošlo, jedná se o aprílový vtípek.

Nechali jste se napálit? :)

 • Ano (58%, Počet hlasů: 7)
 • Ne (42%, Počet hlasů: 5)

Celkem hlasů: 12

Loading ... Loading ...
Štítky:

Komentáře - Napsat komentář
 1. Gravelark | 1.4.2012, 10:37

  hodně vtipné :)

 2. milop33 | 2.4.2012, 08:31

  Pěkné, ale zároveň jsem si říkal, proč ne? :)
  Každopádně uvítám, až v nějakém patchi tomu droidovi vyjmou hlasový syntetizátor, alespoň nebude stále komentovat moje návraty a odchody z lodi :).

 3. filio | 2.4.2012, 20:29

  Jelikož jsem si to přečetl až dnes, tak jsem se jednoznačně napálil :D … ale je to škoda, až na ten poslední přehnaný bod bych to všechno uvítal :)