Patch 1.2 již dnes - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 1.2 již dnes

Vydáno: 12.4.2012 v 09:38 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 1.2Pokud čtete naše fórum, tak jistě víte, že dnešním dnem vychází patch 1.2 s podtitulem Legacy. Obsah všeho, co přináší najdete ve starších novinkách, ale pro jednoduchost to zde shrnu. Dočkáme se především rozšíření systému Legacy, který umožní vytvořit z vašich postav na serveru určitou „rodinu“ s mnoha výhodami. Pak je zde nová Operace Explosive Conflict, kde musíte porazit zrádné vojáky Impéria a republikové žoldáky, a flashpoint Lost Island, který pokračuje v příběhu načatém v Kaon Under Siege. PvP je pak rozšířeno o novou Warzone s názvem Novare Coast. Dále je zde možnost si upravovat uživatelské rozhraní, guild banky a další věci.

Smutnou zprávou pro fandy PvP je odložení Ranked Warzones, které si ale vyžádali hráči testující na Public Test Serveru, aby se plně dodělaly všechny prvky tohoto slibovaného systému. Další informace se podle slov vývojářů objeví během následujících týdnů.

Patch 1.2 je aktuálně nahráván na servery, a spuštění se plánuje na 15:00 středoevropského letního času. Co se patch notes týká, vzhledem k jejich masivnímu rozsahu jejich případný překlad bude trvat extrémně dlouho, čili pokud se někdo budete chtít podílet, tak se ozvěte přes fórum nebo mail.


Štítky: , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené