Informace o patchi 1.2 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Informace o patchi 1.2

Vydáno: 5.3.2012 v 18:41 | Autor: Aries | Komentáře

Patch 1.2Druhý velký obsahový patch,očíslovaný 1.2, a pojmenovaný Legacy, se blíží mílovými kroky, a BioWare dnes oficiálně odhalili, co všechno má přinést. Konkrétněji přinese nový obsah pro hráče na vyšších úrovních a funkce, po který komunita dlouho volala, jako například PvP Warzone Ranking, guildovní banky nebo odměny ze systému Legacy. Další důležitou věcí je možnost přizpůsobení uživatelského rozhraní, samozřejmě implementuje různé opravy a balancování bojového systému.

Další věcí je jakási forma trial verze. Od 6. března získají stávající předplatitelé po omezenou dobu možnost rozeslat pozvánky přátelům, kteří hru dosud nehráli a nemají účet. Během zkušebního období v délce sedmi dnů budou moci tito noví hráči postoupit až na 15. úroveň v kterékoli z herních tříd a vyzkoušet si příběh hry (s určitými omezeními herního systému, jak je u zkušebních verzí zvykem). Pozvaní „nováčci“ rovněž obdrží časově omezenou nabídku na zakoupení digitální verze hry za speciální cenu přes systém Origin.

V pokračování novinky najdete krátký popis nového flashpointu, operace a warzone

 • Flashpoint: Lost Island: pokračováním flashpointu Kaon Under Siege z updatu 1.1 – Rise of the Rakghouls. Hráči musí přežít na nebezpečném ostrově na planetě Ord Mantell při hledání stop po rakghoulském viru, jehož epidemie zachvátila Tionskou hegemonii.
 • Operation: Explosive Conflict:  Hráči se podívají do nové zóny na planetě Denova, kde zrádci a žoldáci prodávají vzácný výbušný nerost baradium. Hráči se tak musí utkat s hordami droidů, žoldáků a spoustou dalších vražedných tvorů, usilujících o dobytí planety a ovládnutí cenných přírodních zdrojů.
 • Warzone: Novare Coast:  Dva týmy se utkají v bitvě o kontrolu nad několika minometnými pozicemi, odkud lze účinně bombardovat nepřátelské základny. Stejně jako Huttball, Novare Coast lze hrát klasicky Republika versus Impérium nebo s hráči stejné frakce bojujícími proti sobě.
Štítky: , , , , , , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. sherlock161 | 6.3.2012, 00:12

  Ten patch měl být v březnu a nakonec ho posunuli na duben, tak to moc milové kroky nejsou. Kromě toho spousta věcí v tom patchi měli být od začátku a zklamání je, že pořád ještě nebudou dual talenty.

 2. Gravelark | 6.3.2012, 08:19

  haters gonna hate

 3. sherlock161 | 6.3.2012, 16:46

  nehatuju, říkám, co je pravda a na co si hodně lidí stěžuje a nakonec tam ty dual talenty přece jen budou, což je fajn