Plánovaná odstávka + První bany ve hře - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plánovaná odstávka + První bany ve hře

Vydáno: 3.1.2012 v 08:39 | Autor: Aries | Komentáře

První bany účtůZítra, tedy 4.1.2012, proběhne opět několikahodinová odstávka všech serverů, a to mezi 09:00-17:00 našeho času. Důvodem je jako vždy nahrávání oprav pro věci, které se zjistily v uplynulém čase a povedlo se je opravit. Ne každá chyba, co nahlásíte, jde okamžitě odstranit, protože se může jednat o zcela unikátní věc, která se autorům zatím nepovedla zopakovat, aby zjistili co je špatně.

Druhou částí novinky je informace o udělení prvních banů a varování pro některé účty, jejichž majitelé prováděli tzv. „gold farming“ (resp. credit farming), a to exploitováním hry, jako třeba opakovaným lootováním malého množství kontejnerů na Ilumu na levelu mnohem nižším než 40. Povedlo se jim tak nabrat více kreditů, než by mělo být možné a hrozilo tak narušení herní ekonomiky a případně objevení „prodavačů“, kteří nabízejí kredity za reálné peníze. Udělení těchto banů a varování neznamená, že nesmíte na Ilum jít dříve než na levelu 40, ale že nesmíte takto exploitovat hru. Oficiální vyjádření Stephena Reida nalezente na SWTOR.com

Štítky: , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. Santa | 3.1.2012, 09:32

  Doufám, že krapet pohnou s nemožností sbírat suroviny z některých nodů. Není nic lepšího než se probojovat skrz skupinu impů a pak zjistit, že to phobium nejde sebrat :)

 2. sherlock161 | 3.1.2012, 11:10

  Takže když jsem na malým lvl a poběžím územím, kde jsou levely o dost větší a náhodou uvidím bednu, tak ji nesmím vzít? To prodávání kreditů za peníze je jasný, ale tohle mi připadá trochu divné, vždyť ty bedny jsou stejně většinou hlídané nebo schované

 3. Aries | 3.1.2012, 14:19

  Sherlock: Nechápeš. Tohle fakt bylo, že lidi stáli u jedný nebo přebíhali mezi několika nehlídanýma bednama (každá dává cca 8,000) co se respawnujou cca 10 minut. Nic jinýho nedělali.

 4. sherlock161 | 3.1.2012, 14:52

  Jo tak, ale když to tak tvůrci udělali, místo penalizování hráčů by teda měli udělat něco s těmi bednami, si myslim já

 5. Lewiathan | 3.1.2012, 17:47

  Já bych hlavně banoval ty dementy co chodí WZ a slackují, jsou to zřejmě boti protože sem je potkal Xkrát po sobě, pokaždé zapnou walk a chodí proti zdi až do konce a oslabuji náš nebo soupeřův tým o 1-2 hráče podle toho kolik těch „botu“ tam je.

  Je nad míru jasné že takto expí podobně to dělali boti ve wow problém je že podpora nereaguje na tickety ani na report prostě tam už po čtyři dny dokola potkávám blbce, co nám úmyslně kazí hru a nejde s tím nic udělat.

 6. Aries | 3.1.2012, 22:47

  Sherlock: Samozřejmě, ono těm bednám dají levelový limit pro otevření, ale prostě to nikoho nenapadlo, když se to testovalo. Tohle je zpětná akce, to, že tam teď bude limit, už nijak nesebere to co ti zabanovaní nafarmili.

  Lewi: Pravda, tihle „vykukové“ jsou taky kapitola sama pro sebe.