Choose Your Side: Agent vs Consular - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Choose Your Side: Agent vs Consular

Vydáno: 2.12.2011 v 22:44 | Autor: Gekon | Komentáře

Objevilo se v pořadí již třetí „Choose Your Side“ video. Dnes se proti sobě utkají Imperial Agent a Jedi Consular. Na stranu lstivého Imperial Agenta se postaví Senior Writer Alexander Freed a Designer Ken Dilks mezitím co Jedi Consular najde oporu v Writerovi Jo Berryové a Designerovi Jasonovi Attardovi. Vývojáři nás provedou celým videem a představí některé vlastnosti a schopnosti obou postav. Například se dozvíme, že Imperial Agent vlastní ability s největším dostřelem ve hře.

Štítky: , , , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. Jazyka | 2.12.2011, 22:54

  Díky za aktualitu. ;) Jen upozorním na drobný překlep ve slově „senior“. :)

 2. nathan | 2.12.2011, 23:16

  Chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné přidat titulky k tomuto videu. Jinak moc děkuju za tenhle web a za novinky na něm.

 3. Aries | 3.12.2011, 01:57

  Jazyka: Díky za upozornění, překlepy se stát můžou, obzvláště když jsou obklopeny hromadou anglických slov, které kontrola gramatiky taky podtrhne…

  Nathan: Otitulkovat by to šlo, ale bude to nějakou dobu trvat, protože se to musí dělat z odposlechu, což je nejhorší způsob překládání co je, a nevím nevím, jak mi přes víkend vyjde čas kvůli projektu na jeden velice otravný předmět… Pokud někdo najde anglický přepis s časováním, značně by mi ulehčil práci, jinak to bude asi až někdy po pondělku

 4. javorovej | 4.12.2011, 09:52

  Republika a Consular!!!!!!!!