Dojmy z Warzone Voidstar a PVP Zone na Ilumu - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Dojmy z Warzone Voidstar a PVP Zone na Ilumu

Vydáno: 11.11.2011 v 16:23 | Autor: Gekon | Komentáře

Redakce serveru DarthHater.com měla možnost podívat se na již druhý Fan Site Summit (pozvání amerických fanwebů do kanceláří BioWare v Texasu), kde Gabe Angelo prezentoval PVP prvky SWTOR. Konkrétně se zaměřil na nedávno odhalenou Warzone Voidstar a Open PVP zónu na Ilumu.

Dojmy redaktorů z prezenatce. si nyní můžete přečíst v našem překladu.

Štítky: , , , ,

Komentáře - Napsat komentář
 1. lewiathan | 12.11.2011, 11:00

  O té Ilum zóně slyším prvně, má to být něco jako Wintegrasp tedy otevřené bojiště co pojme velké množství hráčů, nebo spíš AV kde se snažíme dobít bunkr nepřítele skrze ničení strategických míst a postupu napříč nepřátelskou ofenzivou a tedy jen další warzona?

  Btw. pěkný překlad.

 2. lewiathan | 12.11.2011, 11:14

  http://www.youtube.com/watch?v=xz6gP9TABwI
  zde je k tomu i video, vypadá hodně dobře. ;)

 3. Aries | 13.11.2011, 16:57

  Lewiathan:
  Ilum je Open PVP, čili asi jako Wintergrasp (nikdy jsem tma ve wowku nebyl, čili to nemůžu říct přesně). Limit hráčů prý je, ale podle Gabea Amatangela BioWare nepředpokládají, že se ho hráčům povede naplnit (čili to bude naprosto epické :) ).
  Warzones jsou zatím tři – Alderaan (zabírání turretů a ničení lodí, pro wowkaře je systém asi nejpodobnější Arathi Basin), Huttball (americký fotbal, myslím že ve wowku nic podobného není) a Voidstar (jeden útočící a jeden bránící tým, dvě kola, vítězí tým, co se dostane dál, někdo to srovnával s wowkařským Strand of the Ancients, osobně jsem nehrál, čili nevím)