Článek: Dojmy ze hry (Jedi Knight) - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Článek: Dojmy ze hry (Jedi Knight)

Vydáno: 20.10.2011 v 21:38 | Autor: Kereloth | Komentáře

Drobné úpravy vzhledu a nové funkcePro někoho je to možná překvapením, pro jiné nikoliv, ale po předešlých 10 dní probíhal uzavřený betatesting hry za Republiku pro novináře a testery. A naše redakce tentokrát ve hře nechyběla. Jsme bohužel svázáni embargem na pozdější obsah hry, stejně tak nemůžeme publikovat žádné obrázky ani videa ze hry. Nicméně dojmů máme více než dost (já z hraní Jedi Knighta a Aries z hraní Troopera), takže  pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás na fóru vyzpovídat. Topic speciálně pro dotazy najdete zde.

Jelikož Aries se ve hře dostal o dost dál než já, vzal si na starost právě výše zmíněné otázky na fóru, (nicméně na dotazy ohledně JK classy nebo jiné budu odpovídat i já) a já jsem moje dojmy ze hry shrnul ve článku, který naleznete zde.

 

Štítky: , , ,

Komentáře - Napsat komentář
  1. dartmelkor | 20.10.2011, 22:46

    palec hore: supr napisane dojmy, dik

  2. fedaikin | 21.10.2011, 16:23

    Skvělý článek, a díky za sentinela konečně jsem na něj taky slyšel chválu. Jo a taky díky Vám dvěma za to, že čekání je teď ještě víc nesnesitelné :D

  3. patodda | 21.10.2011, 16:23

    užasné, už se nemůžu dočkat!! :)