Dnešní oficiální update není bohužel moc informační, ale i tak je zde několik zajímavých věcí. První je zcela nepochybně upoutávka na to, co přinese blížící se GamesCom, pořádaný v německém Kolíně nad Rýnem. Na expozici EA bude šanci zahrát si libovolný startovní svět a hrstka vybraných si zahraje i Alderaanskou Warzone. Dále také mají být k vidění ukázky z hraní zatím jediné oficiálně oznámené operace, jak se ve hře nazývají raidy, Eternity Vault. Akce začíná již příští týden ve středu 17. srpna a pokračuje až do neděle. Pochopitelně se můžete těšit na překlady všech možných informací, které se objeví.
Druhou částí dnešního updatu je Fan Friday, který jako obvykle přináší obrázky od komunity, mezi kterými je jednoznačně nejlepší tento skvělý render mladé twi’lecké dívky, prodírající se lesem. Dále byl vybrán například propagační plakát pro republikové Mediky, kteří se nebojí vyprášit kožich jakémukoliv nepříteli, nebo velice působivé kresby panoramat na Tatooine. A nakonec i trochu oficiální tvorby, tři velice působivé wallpapery inspirované trailerem Return.




na ofi strankach byli i nake otazky budete je prekladat nebo sou nezajimave ci nam rikaji jen to co uz sme si mohli precist jinde ?
Jedete někdo ? Že bych přihodil na béňo.
rastaman: Jedná se o rozhovory se zástupci jiných fanstránek, čili tam o hře nic není
No jako ja mam dovolenou do soboty takze bych taky klidne jel ale dost pochybuju ze nekdo pojede
Obrázky jsou fakt úžasný hlavně ten s twi’leckou dívkou. Fakt boží
Ty s tema informace delaj drahoty, mam tolik otazek a oni mi neodpovo ani na jedu tydne

Nejsem si jistej jak ten twilek na koho pusobi, ale ja mam cim dal vetsi pocit ze ty co to maluji jsou ,,nadrzeny prasata“ me osobne takovejhle obrazek spise urazi i kdyz jasne je sexy
Bohužel zítra jedu na chatu s kamarády a vracím se až 20. srpna, jinak bych velmi rád jel. Mimochodem – Sice je to nejbližší herní veletrh, ale 700Km je furt jenom dost :-/ Vlak či bus není o moc levnější.
Tak kdyz bude vic lidi tak by se ten vlak dal urcite zvladnout. A samozrejme ze autem by to byla taky pecka
Uz o tom moc nepiste jinak me premluvite a jeste tam budu chtit jet i kdyz mam praci
Orferius: [sarcasm]Blahopřeji, právě si obdržel medaili za odhalení, že internet je plný nadržených osob[/sarcasm]. Nevím, co tě na obrázku uráží… (ale zajímá mě to)
Ad GamesCom: Kromě cesty, benzín by vyšel nejméně na 4000,-, tam a zpátky (přeci jenom je to 1400km a Němci nemají benzín zrovna levný), je nutno počítat i vstupenky, na celou dobu to i se studentskou slevou vyjde na cca 1100,- plus tam člověk něco sní a někde musí složit hlavu/osprchovat se/atd, což taky nevychází nejlevněji (nejlevnější je asi 30E/osobu/noc v kempu)
Po této kruté finanční realitě se asi budeme muset všichni spokojit se záběry BioWareTV, různých herních serverů a samozřejmě texty od reportérů všemožných webů, které samozřejmě přineseme přeložené…
Chtel jsem tam uz jet minuli rok ale nevyslo to tenhle rok setrim na SW TOR takze to vidim na pristi rok po mature za prvni vydelany penize pokud dostanu nekde praci kdyz ne mam smulu a vlastne uz tam nebudu muset vzdy SW tor v tu dobu bude bezet
No prave ze za rok uz to moc cenu mit nebude.
ale zase levnejsi nez letet do Amarici na neco 
Bohuzel je smutny ze je to drahy jak svine
Aries: cyve, listek bys nemusel platit, zaridil by sis akreditaci
Benzin samozrejme vyjde na 4000,-, ale kdybys pribral do auta jeste 3 lidi, tak jsi hned na tisicovce. Nejake to ubytko byste si sehnali a zjistil bys, ze to nakonec tak draho nevyjde 
No s tím drahý / nedrahý… Nesmíte to brát jako že dáte xxx Kč jen za možnost zahrát si SWTOR. Berte to tak že si uděláte víkendový výlet kde mimo jiné budete hrát SWTOR
nejak jsem se zamyslel nad sberatelskou edici a drobot nechapu proc na vsech obalech je Mistr Jedi Ven Zallo, kdyz pak sosku daji mauguse
No, tak ono třeba na obalu preoderu (a asi i hry) je Malgus, Satele, Ven Zallow, T701, Havoc Commander (Trooper) a Shae Vizla (Bounty Hunterka), čili je to hodně pestrý…
Proč je tam soška Malguse, to je otázka, asi protože je to taková charakteristická postava z trailerů co se objevuje všude. Každopádně pokud ho nechceš, a chceš CE, určitě se najdou lidi, kteří si ho rádi koupí…
tak a ted rozumě myslíte si že i kdyby jste tam jeli že se dostanete k zahrání?
umíte si představit ten nával tam? pamatuju si když před pár lety na invexu byla předprodejní verze crysis v normálních otevíracích hodinách sem neměl šanci dostat se ani do toho stanu kde se to dalo zahrát…. a tady se bojim že to bude ještě horší…
deltatuningforce: kdyby jeli kluci z sw-tor.cz tymu, tak si zahrajou urcite. Zbytek by si musel vystat hooodne dlouhou frontu.
cisi: hele tim bych si nebyl tak jistej říct že je majitel stránky může každej, navíc když jsem se s Ariesem bavil tak i na FF si přednášku o SWtoru stáhla pod svoje křídla CSWU a ted doufám že se na mě Aries nenaštve pochybuju že by česká stránka byla na mezinárodní scéně ceněnější než u nás… vim to, vlastnil jsem největšá českou stránku o stargate worlds a neodpověděli nám ani na jeden jedinej email… natož že by nás přednostně nechali zahrát betu na gamesconu… SWTOR vývojáři jsou prý v tomhle daleko přístupnější že s komunitou komunikujou ale bojim se že zase tolik ne hele…
Už se ví nějakej přesnější schedule a jestli budou live streamy, nebo live blogging? Sem po strašně dlouhý době zase na internetu a uplně sem na gamescom zapomněl.
Vrook: určitě něco bude. Ale zatím jsem na přesný schedule nenarazil.
Nevíte co se říkalo na Gamescomu?
Amic: Ehm, gamescom ještě ani nezačal… začíná až ve středu pro novináře a pak od čtvrtka pro veřejnost a trvá až do neděle…
Gamescom začal,ale asi dnes byly jiná studia,protože jsem se dnes koukal na Live záběry EA.
Amic: Nevím na co jsi koukal (link?) ale GamesCom to nebyl. Datum pořádání z oficiálního webu 17.-21.08.2011, 18-21.08.2011 (pro veřejnost)
Zde je link z prezentace Battlefield 3 na Gamescom 2011 http://www.youtube.com/watch?v=Qeq8r0IYx3U
Hmm aha, jak na to koukám, tak EA si udělalo „press conference“ ještě před začátkem GC2011.
Na prezentaci byla vidět ohledně SWTOR ukázka hraní Eternity Vault (video od Kotaku) – http://www.youtube.com/watch?v=RPsuhyN9fTU
Ale oficiální akce bude až od čtvrtka
deltatuningforce: hele, ja byl letos na gamescomu poctvrte a vim z vlastni zkusenosti, jak to chodi. Vzdycky jsem tam byl za cesky magazin, takze to domlouvani bylo snazsi, ale treba loni jsem byl pouze za svou fanstranku a naprosto v nicem nebyl problem. Akreditaci mi poslali mesic predem, schuzky jsem si domluvil (na vsechny SW hry, co byly k mani) a ani to nebolelo
na nasich strankach najdes i kompletni reportaz z lonskeho gamescomu, ale nechci hazet linky na konkurencnim webu
kdyztak to zprav 