Přebalový popis knihy Revan - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Přebalový popis knihy Revan

Vydáno: 26.5.2011 v 11:48 | Autor: Aries | Komentáře

Na internetovém obchodu s knihami Random House se objevil popis, který bude na přebalu plánované knihy Revan (o jejím oznámení si můžete přečíst v dřívější novince). Zde je volný překlad tohoto textu, který poskytne alespoň částečný nástin děje.

Za obzorem se něco skrývá:
ztělesnění zla hrozící rozdrcením Republiky —
pokud tomu jeden Jedi, nenáviděný a opovrhovaný, nezabrání.

Revan: hrdina, zrádce, dobyvatel, zločinec, spasitel. Jedi, který opustil Coruscant, aby porazil Mandaloriany a vrátil se jako následovník Temné Strany s cílem zničit Republiku. Rada Jediů zachránila Revanovi život, ale cena za to byla vysoká. Jeho vzpomínky byly ztraceny. Jediné co zůstalo byly noční můry a velké obavy.
Co se vlastně stalo za Vnějším Pásem? Revan si nemůže přesně vzpomenout, ale ani zcela zapomenout. Jaksi se mu podařilo narazit na strašlivé tajemství, které ohrožuje samotnou existenci Republiky. Bez jakékoliv představy o co se jedná, nebo jak to zastavit, je velice pravděpodobné, že selže, protože nikdy nestál proti silnějšímu nebo ďábelštějšímu nepříteli. Ale od snahy jej odradí jenom sama smrt.

Kniha Revan má vyjít 15. listopadu, předobjednat můžete z internetových obchodů Amazon.com (18 dolarů) nebo z Random House (27 dolarů, oficiální cena).


Komentáře - Napsat komentář
 1. jedy | 26.5.2011, 12:54

  Zní zajímavě. Bude to zahrnovat i příběh před KOTORem ( popř. počas KOTORu ), nebo až léta poté?

 2. Aries | 27.5.2011, 07:13

  Jak je v rozhovoru z novinky o oznámení (viz odkaz), tak kniha začne tam, kde skončili Knights of the Old Republic. Příběh se pak bude odehrávat během a po KOTOR2 a bude pokrývat dobu nějakých pěti let.

 3. Constant1n3 | 27.5.2011, 09:15

  Wau, už se nemůžu dočkat, vždycky mě zajímalo, jak to s Revanem dopadlo.

 4. hudson | 27.5.2011, 11:25

  zajímavé, ale radši si počkám až to bude k dostání u nás v češtině

 5. šaman | 27.5.2011, 12:27

  to se načekáš

 6. Aries | 27.5.2011, 15:29

  hudson: českého vydání se hned tak nedočkáš (čekej tak rok nebo dva od vydání, pokud budeš mít kliku). Co se nějakého jiného světového jazyka týká (pokud v dnešní době alespoň nečteš anglicky), tak tam by to mohlo trvat kratší dobu (ale stejně tak půl roku, podle mého).

 7. hudson | 2.6.2011, 10:15

  no tak to nemám strach, že by nebyl český překlad, už jsou knihy v českém jazyce jako je Diablo, Starcraft, Warhammer, Warcraft, World of Warcraft a Mass effect, tak proč by nebyl SW: ToR :-) Před vydáním hry to ale určitě nebude, někdy příští rok ale určitě

 8. Aries | 2.6.2011, 14:03

  To že překlad bude nevylučuju (jenom o tom silně pochybuju), ale říkám, že jestli bude, tak až za pořádně dlouhou dobu (dodnes snad není přeložený Darth Bane: Dynasty of Evil, a taky už je to skoro dva roky stará knížka). Zkrátka je jednodušší umět anglicky (ano vím, že někteří lidé se anglicky učit odmítají, protože jsou „moc satří“ nebo „umějí jenom rusky“ atd.)