Poděkování - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Poděkování

Vydáno: 9.11.2010 v 18:49 | Autor: Kereloth | Komentáře

Jmémem celého našeho týmu bych chtěl krátce poděkovat redakci časopisu Score. Score se mnoho let věnuje informacím ohledně dění v herní branži, kam samozřejmě spadá i naše SW:ToR. Samostatnou sekci časopisu mají vyhrazenou online hry a právě v této rubrice se objevil rámeček, informující o našem webu. Děkuji tedy za kratičký odstavec z ruky patrně Viktora Bocana, který má rubriku na starost a i celé redakci za možnost vystavit náš web i „na papíře“ v tomto velice populárním plátku, vycházejícím v ČR i na Slovensku.
Číslo 201 je ode dneška na stáncích a právě v něm se zmínka o našem webu nachází.


Komentáře - Napsat komentář
 1. Santa | 9.11.2010, 19:24

  Čupr! Nešlo by ten rámeček oskenovat a nahodit na web? Vadit by to redakci Score nemuselo. Kupovat celý časopis jenom abych se podíval na zmínku o „našem“ webu se mi nechce…

 2. Kereloth | 9.11.2010, 19:59

  No, právě že tady jsem tak trochu na pochybách. Osobně bych radši nic nezveřejňoval :-/

 3. Artakk Fanal | 9.11.2010, 21:22

  Taky bych řekl.
  Santa: Jen tak mimochodem, Score je dobrej časopis, tak proč ho nevzít? Já osobně ho mám předplacený a vyplácí se mi to.

 4. Santa | 9.11.2010, 22:13

  Kereloth: Ok, netřeba to hrotit. Radši nepřivolat nějakou pohromu.
  Artakk Fanal: Já už si pěknejch pár let vystačím pouze s internetem, i když uznávám, že čtení to je celkem dobrý. Ale ta je cena je moc moc. Když ještě vycházel mini-level, tak to bylo ideální. Ale dávat 200 Kč za časák mi přijde trochu moc. Takže kupuju pouze když je tam nějaká pro mě zajímavá hra a to se poslední dobou moc neděje. Naposledy jsem koupil herní časopis když byl ve Score Drakensang: The Dark Eye. Jinak radši těch cca 200 kaček využiju na nákup nějaké pecky z GOGu nebo zajímavou zlevněnou hru.

 5. JacenTravers | 10.11.2010, 12:39

  Zajímavé někdy si ho kupuju nejspíš ho koupím zase.

 6. Artakk Fanal | 11.11.2010, 15:57

  Něco jsem chtěl…
  Velmi (a ještě více) očekávané MMORPG Star Wars: The Old Republic se dočká změn v celkové infrastruktuře. Oznámil to Ray Muzyka s ujištěním, že změny se týkají jenom povinností ohledně distribuce, marketingu a samotného vydání hry. Celý přesun těchto odpovědností na jednu stranu ulehčí LucasArts a hlavně celý ten velký moloch, jímž vydání tak ambiciozní hry je, se centralizuje do rukou a kanceláří EA.

  „Pro hráče to nenese žádnou viditelnou změnu. Je prostě jednoduší mít vše pod jednou střechou a z toho mohou nakonec hráči jenom těžit“, ujišťuje nás Muzyka. Je pravda, že gigant typu EA má s touto činností spoustu zkušeností a umí hru „prodat“. Je otázka, zda tato akce trochu neoslabí LucasArts v očích veřejnosti, protože se nečekalo, že se společnost vzdá celé participace na distribučním procesu.

  Muzyka ovšem hned uvádí konkrétní příklad, proč je tento přesun užitečnější. „Podívejte se třeba na zákaznický servis. Navíc LucasArts nepouští dohled nad distribucí, stále se budeme snažit zajistit a kontrolovat, že se k hráčům dostane stoprocentní produkt.“

 7. Aries | 11.11.2010, 16:10

  @Artakk: Problém, nebo zdržení bych v tom neviděl, možná tak jedině dobré věci, jak tvrdí Ray Muzyka. A stejnak, kdyby se Lucasům něco nelíbilo (o čemž pochybuju, protože TOR bude hodně „starwarsí“, ne jenom WoWko s lightsaberama), tak pořád mají páky v podobě licencí na značku, jména atd.

 8. mike | 12.11.2010, 11:03

  Kupovat si časopis v době kdy informace v něm uvedené můžu mít o měsíc dřív mi přijde přinejmenším jako plítvání penězi. Prakticky všechno. co za ty nehorázný peníze dostanu, si dokážu najít na netu…