Upozornění redakce - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Upozornění redakce

Vydáno: 2.9.2010 v 20:00 | Autor: Kereloth | Komentáře

V předchozích dnech se roztrhl pytel s vaší „výpomocnou“ prací, za což jsme vám vděčni. Není však výpomoc jako výpomoc. Kopírování textů z jiného českého webu jako výpomoc rozhodně nebereme. Nevíme, zda tedy byly poslední dva „přeložené“ články jen nějaký vtip, nebo něco jiného, ale ujišťujeme vás, že texty opatřené takovouto cestou na náš web nepatří. Za celou redakci můžu říct, že rozhodně nemáme čas prohledávat cizí weby, „jestli náhodou text není jejich“.
Pokud to někomu nedošlo, předchozí dva články o osobnostech nebyly prací redakce, nýbrž další z mnoha výpomocí členů naší komunity. Omlouváme se, pokud předchozí dva dny se zveřejněnými „překlady“ kohokoli poškodily, nicméně chyba není na naší straně. Doufáme, že se tato situace už v budoucnu nebude opakovat.


Komentáře - Napsat komentář
 1. Molfsonta | 2.9.2010, 20:18

  Omlouvám se tedy, že jsem obvinil hlavní redakční tým sw-tor.cz, za kopírování z jiných webů.

 2. Kereloth | 2.9.2010, 20:32

  No, v tomto případě spíše děkujeme za upozornění. Kdybychom to nezaregistrovali takhle brzy, mohlo to mít celkem nepříjemné následky.

 3. DartMelkor | 3.9.2010, 10:00

  hm, chapem zalezitost ohladom copyrightu ale pri takych kratkych prekladoch sa kludne niekomu moze stat ze sa to prelozi rovnako :) ake mate k tomu indicie ze tomu tak bolo ? :)

 4. Aries | 3.9.2010, 10:14

  Máme bohužel indicie, že ten text byl slovo od slova stejný, jenom přeložený ze slovenštiny (ve které to původní autor Doriath pro druhý web napsal) do češtiny (ve které to pak napsal na naše komunitní fórum)

 5. DartMelkor | 3.9.2010, 12:29

  no tak to uz hej. ale tak hadam z toho nič vazne nevznikne :) a nebudu „nas“ zalovat o velké looove :)
  -1 cookie

 6. Aries | 3.9.2010, 12:45

  To asi ne, vzhledem k tomu, že to máme od stejného autora s jeho svolením, ale není dobré, když to vypadá, že weby od sebe kradou texty (což tento případ není, ale někdo si to myslet může).