Blood of the Empire - dokončena první kapitola - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Blood of the Empire – dokončena první kapitola

Vydáno: 8.9.2010 v 14:27 | Autor: Aries | Komentáře

Exal KresshPo dlouhé době, kdy jsme byli bombardováni závalem informací z různých herních show a prezentací, jsem se opět dostal k přeložení posledního chybějícího dílu první kapitoly komiksu Blood of the Empire. V tomto díle, opět v rozsahu sedmi stránek, se na lékařské stanici Colony Blue konečně propojí příběhy našich dvou hlavních postav – sithského učedníka Teneba Kela, který je plně oddán Impériu, a Exal Kressh, učednice Imperátora, která však s radostí předává informace o pohybu flotil jejího bývalého mistra Republice. Aktuální číslo si můžete prohlédnout na webu, nebo si jej jako obvykle můžete stáhnout (velikost archivu zhruba 6.8 MB).


Komentáře - Napsat komentář
 1. Artakk Fanal | 8.9.2010, 14:36

  Ujde to! Sice něco jsem neřečetl, ale jinak dobré

 2. Aries | 8.9.2010, 15:32

  Zdánlivě špatná kvalita je způsobená tím, že je ten komiks ve vysokém rozlišení, které bohužel aktuální vzhled webu moc dobře nezobrazuje (nový vzhled píšu tak, aby to bylo krásně čitelné). Jestli máš problémy to přečíst, tak doporučuji stáhnout si ten archiv, a všechno půjde přečíst normálně.

 3. BlackAdder | 8.9.2010, 16:24

  Případně si otevři stranku v novém okně pak jde přečíst dobře

 4. Aries | 8.9.2010, 18:23

  Jistě, to také je možnost.
  Jak na to:
  Firefox: pravým (tlačítkem myši) na obrázek -> prostředním tlačítkem (nebo se stisknutým Ctrl) stisknout „Zobrazit Obrázek“ („Show Image“)
  Opera: pravým na obrázek -> Se zmáčknutým Shift kliknout levým tlačítkem na „Show Image“
  IE: mělo by fungovat klik pravým -> „Show Picture“, ovšem vzhledem k tomu, že je to IE, tak to nefunguje, takže je nutné použít přímý link -> http://www.sw-tor.cz/wp-content/gallery/boe-act-1/22.jpg (pak přepisujte číslo na konci poslední je 28)
  Postup pro IE pochopitelně funguje i u všech ostatních normálních prohlížečů

 5. Lachtos | 11.9.2010, 11:11

  pls nevíte kde si můžu přečíst komiks od začátku ?

 6. Aries | 12.9.2010, 14:56

  Lachtos: můžeš prostřednictvím přímých linků, které jsem napsal o komentář výše, jenom jako číslo na konci adresy dej 01 a pak postupuj dále. Nebo dej do vyhledávání Blood of the empire a vyjedou ti všechny updaty komiksu, včetně odkazů na stažení.