Odhalení nových hratelných ras - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Odhalení nových hratelných ras

Vydáno: 6.8.2010 v 20:12 | Autor: Aries | Komentáře

Nové hratelné rasyVšichni jsme byli zvědaví, za jaké rasy ze světa Hvězdných válek půjde ve hře hrát. Zatím jsme slyšeli o Chissech, Rattataki nebo Twi’lecích, ale dnes autoři o něco více poodhalili roušku tajemství a zveřejnili hned čtyři hratelné rasy.

Prvním z nich je Sith Pureblood, tedy čistokrevný Sith, možnost, která se ve hrách objevuje úplně poprvé. Nejznámější zástupci této rasy jsou dávní Sithští Lordi Naga Sadow či Marka Ragnos, období blíže příběhu hry je to třeba jedna z hlavních postav komiksu Blood of the Empire, Exal Kressh. Dědictví těchto velikánů je ideální pro Sithské bojovníky (Sith Warrior), kteří využívají své zastrašující vizáže a vrozené agresivity k ovládnutí bojiště.

Druhá rasa bude známá všem hráčům druhého dílu Knight of the Old Republic. Miraluka, rasa, která se vyvinula na světě, kde není žádné viditelné světlo, dokáže vidět okolní svět prostřednictvím Síly. Aby zakryli své prázdné oční důlky, používají kápě či pásky, od prostých až po výslovná umělecká díla. Jejich „zrak“ je předurčuje k tomu, aby se stali rytíři Jedi, kteří v boji spoléhají na Sílu, aby vedla jejich meče.

Třetími jsou moudří a tajemní Mirialané, typičtí svojí zelenou kůží, tetováními a mrštností. Díky jejich velice respektovaným vlastnostem, kterými jsou trpělivost a schopnost dívat se z na věci z nadhledu, jsou excelentními kandidáty na Konzuly Jedi (Jedi Consulars).

Posledními jsou Zabrakové, jedna z ras, kterou Sithové podrobili jako své otroky. Těch pár z nich, co najde kuráž přidat se k Sithům, jsou díky své odhodlanosti a vytrvalosti excelentními kandidáty na Sithské Inkvizitory (Sith Inquisitor). Jejich charakteristickými znaky jsou malé růžky a obličejová tetování.


Komentáře - Napsat komentář
 1. Artakk Fanal | 6.8.2010, 21:09

  Jóó! Já tka dlouho čekal na Zabraky!

 2. Artakk Fanal | 6.8.2010, 21:18

  Ale k jediům by snad taky šli Zabrakové, nebo ne?

 3. Siriand | 6.8.2010, 21:51

  Tak to je naprostá paráda… snad půjde kombinace pure sith jako inquisitor…

 4. JacenTravers | 6.8.2010, 22:02

  Mega maxi dobré i když vím, že za žádnou z těchto ras hrát nebudu.

 5. Artakk Fanal | 6.8.2010, 22:13

  JacenTravers: xD

 6. JacenTravers | 7.8.2010, 09:52

  Jako možná bych hrál za Zabraka, ale spíš za Člověka.

 7. Kereloth | 7.8.2010, 10:39

  Ono je celkem jalový, že všechny ty rasy sou vlastně člověk s trošku jinou barvičkou a pár doplňkama (růžky, krytý oči…). Chce to rasy s jinou tělesnou stavbou (mohutnější nebo naopak drobnější, popřípadě nějakej vyloženě nápadnej znak, jako maj třeba Twi’lekové)

 8. Vali | 7.8.2010, 11:48

  Přesně jak píše Kereloth, pořát to všechno vypadá jak lidi v jinejch barvách, bez ras jako Chiss, tady ty zelený Mirialané, Rattataki a možná i těch ostatních by se člověk obešel, jediný co mě z ras zatim potěšilo byli Zabrakové, Twi’leky taky moc nemusim, takže s rasama u mě zatim zklamání, zato u pomocníků to s rasama vypadá mnohem líp, takovej Dashade jako pomocník u Inkvizitora je moc povedenej. a když už sem u ras a tak, taky by mě zajímala možnost petů a jejich využití, když neni povolání jako hunter, nebo něco s tim zaměřením? :) No ještě se máme na co těšit :)

 9. Skelos | 11.8.2010, 21:38

  jasný sith inquisitor buď zabrak nebo člověk…