Obrázky uživatelského rozhraní - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Obrázky uživatelského rozhraní

Vydáno: 26.8.2010 v 10:41 | Autor: Aries | Komentáře

Německý server SWTOR-Station na GamesComu nafotil množství obrázků, které ukazují, jak s nejvyšší pravděpodobností bude vypadat UI (user interface – uživatelské rozhraní) ve hře. Všechny fotky naleznete v pokračování novinky. Na některých je bohužel vidět i jejich fotograf, ale ne nijak rušivě.
Dále také stejný server má nafocené schopnosti jednotlivých postav, které vám pochopitelně také přineseme.

První obrázkem je inventář. Jak vidíte, každá postava bude mít 14 slotů pro různé vybavení. Kromě klasických jako jsou nohy, hlava, atd. jsou zde ještě další (levá část obrázku), které podle pozadí slouží na nějaká technická vylepšení vaší postavy.

Dalším obrázkem je Character Screen. Nejviditelnějším prvkem je ukazatel světlé/temné strany, který se bude měnit podle toho, jak se bude vaše postava chovat. Dva dolní sloupce slouží pro zobrazování různých odvozených statistik, za tuto postavu je vidět Ranged a Tech, další možné jsou PvP a Defense. Každá postava pak má několik primárních vlastností, Strength, Agility, Endurace, Willpower, Cunning a Presence

Tento obrázek ukazuje statistiky předmětu, který právě chcete koupit/sebrat oproti tomu, co právě máte na sobě. Předměty mají různé barvy, například zelené jsou lepší než šedivé. Také lze vidět, že některé předměty vyžadují určitý level či schopnost.

Na získávání levelů potřebujete XP (zkušenostní body), jejichž většinu získáte plněním vedlejších misí. Naštěstí není nutné je chodit někomu „odevzdat“, jako je tomu v jiných hrách. Například po zabití určitého počtu potvor se vám objeví malé okénko, kde lze úkol dokončit a získat odměnu. Pokud se vám okénko zavře, lze ho znovu otevřít touto ikonou poháru.

Plnohodnotné questy lze pak vidět v tomto Quest Logu. Zde vidíte úkol speciálně pro Bounty Huntera. V tomto okně lze questy také zrušit či si zapnout sledování postupu.

Kvalita tohoto obrázku za moc nestojí, ale lze na něm vidět, že se jedná o čekání na zbytek skupiny. Při zahájení jakékoliv konverzace s NPC má zbytek vaší party dvě minuty na to, aby se k vám dostali a byli součástí rozhovoru. Pokud na ně nechcete čekat, lze kliknout na „Stop Waiting“ a rozhovor začne bez nich.

Dále je k vidění několik map. První tři jsou mapy planet Nal Hutta, Korriban a Ord Mantell.

Poslední dva obrázky jsou mapy startovních lokací Posion Cantina na Nal Hutta a Sithské budovy na Korribanu


Komentáře - Napsat komentář
 1. DartMelkor | 26.8.2010, 11:00

  hm, pači sa mi štylizacia tych mapiek exterierov :) + modra farba :)
  tešim teším moc :)

 2. hmmmm | 26.8.2010, 11:07

  hmmmmmmm (kladné hmmmmm)

 3. Linhi | 26.8.2010, 11:22

  noo tak to je teda pěkné musím říct :) a halvně ty mapy v modré jako hologram ne opravdu výborný :)

 4. JacenTravers | 26.8.2010, 15:08

  Ty mapy fakt vypadají dobře.

 5. Hudson | 26.8.2010, 19:33

  mno jak je tam inventář, tak bych raději měl i obrázek jak ta moje postava s těma věcma vypadá jako to bylo ve wowku…

 6. Rohac | 27.8.2010, 14:05

  s wowkem muzes jit nekam ;), jsem naopak rad ze to udelali jinak nez jak je to v ostatnich hrach…. a btw a to jak ta tvoje postava vypada pak stejne uvidis tak co…

 7. Artakk Fanal | 27.8.2010, 14:27

  Dobrý… ani ta kvalite mi nepříjde nějak špatná.

 8. BlackAdder | 27.8.2010, 18:50

  No pokud splní to co slibovali tak nebude „slintátko na postavu“ v inventáři potřeba protože toho budeš mít dostatek ingame, když s ním budeš pobíhat po světě. Jinak graficky zatím pěkné.