Dojmy z GamesCom dema - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Dojmy z GamesCom dema

Vydáno: 31.8.2010 v 17:04 | Autor: Aries | Komentáře

Německý server SWTOR-Station sepsal dojmy svých redaktorů, kteří měli na proběhlém GamesCom možnost zahrát si předváděcí verzi hry. Tyto dojmy pro tuto stránku přeložil člen našeho fóra BlackAdder, kterému děkujeme.

První část těchto dojmů popisuje začátek hry za dvě republikové postavy, Troopera a Smugglera, kteří oba začínají na planetě Ord Mantell. Plánovaná druhá část se bude zabývat hrou za Imperiální postavy na planetách Hutta a Korriban a také dojmům ze hry ve skupině.

Dojmy naleznete v tomto článku. Pro ty, co preferují pohyblivé obrázky místo luštění písmenek jsou zde pak videa serveru leakerz.net, která ukazují stejné části hry. Videa naleznete v jednotlivých playlistech na naší YouTube stránce (TrooperSmuggler)


Komentáře - Napsat komentář
 1. Artakk Fanal | 31.8.2010, 18:44

  Paráda!

 2. JacenTravers | 31.8.2010, 19:44

  Mega!

 3. dark-and-light | 31.8.2010, 21:20

  Trochu to hašení šlo ztuha, ale nakonec se podařilo. =D Jinak, což se určitě do vydání hry zpraví, se mi nelíbilo jak ty NPC nepřátelé měnili bleskurychle svá místa, ty dopady, že prvně dopadl za jamu s kamením a hned byl před ní. Ale jinak začátek za troopera velmi povedený.=)

 4. dark-and-light | 31.8.2010, 21:22

  Jo a ještě jsem zapomněl, pokud chcete další gameplay videa tak jsou na stránce http://www.leakerz.com =)
  PS: Jedi Knight a Consular tam ještě nejsou.=( :D
  PPS: Omluva za double post. O:-)