Comic con + malý update - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Comic con + malý update

Vydáno: 23.7.2010 v 18:49 | Autor: Kereloth | Komentáře

Pro ty, kdo se nedostali na Kalifornský Comic-con, se dnešní páteční update ponese ve trochu chudším duchu. Autoři hry nám jen připravili přehled „co-kde-u jakého pultíku“ najdeme, a vzhledem k poloze ČR od San Diega nám tyto informace celkem pozbývají na významu. Tedy jen pro informaci, nebo čistou zvědavost, na programu je připravena debata s tvůrci komiksu „blood of the empire“, promítání „Hope“ traileru nebo přednáška o tvoření multiplayerového příběhu našeho MMO světa.
Asi trošku více zajímavým je dnešní Fan Friday, ve kterém nám komunita opět vyprodukovala mnoho zajímavých artworků, wallpaperů a avatarů na fórum. Vše naleznete zde
A v poslední řadě také stojí za pozornost první kapitola knihy „Fatal alliance“ od spisovatele Seana Williamse, publikovaná na oficiálních stránkách – zde. Bohužel, znalost anglického jazyka povinná.
Přemýšleli jste už někdy vy nad krátkou povídkou nebo roleplay životopisem ze světa SW:TOR? Už nějakou máte i hotovou? Nebojte se o nápady nebo i celá dílka podělit na našem fóru.


Komentáře - Napsat komentář
  1. Artakk Fanal | 25.7.2010, 16:26

    8)