Společníci - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Společníci

Vydáno: 28.5.2010 v 22:26 | Autor: Aries | Napsat komentář

Společníci - Vetta

Jak již víte, herní povolání (classy) se budou dělit do specializací. Bližší informace o specializacích Sith Warrior (Juggernaut a Marauder) jsme Vám přinesli v předcházející novince. Tolik k první části dnešního updatu oficiálních stránek.

Druhá část je již o něco zajímavější, jedná se o trochu lepší náhled do systému NPC společníků, kteří budou vaše alterego doprovázet téměř od začátku hry. Postupem času se k vašemu boji budou přidávat další, od inteligentních droidů až po nevídané mimozemšťany, od vznešených princezen k loupeživým pirátům. Společníci budou komentovat vaše akce podle svého přesvědčení a postupem času budete mít možnost plnit jejich unikátní úkoly. Společníky také půjde ovlivňovat, což bude mít efekt na jejich vývoj během příběhu, takže se mohou stát vašimi nejbližšími přáteli, milenci či dokonce nepřáteli na život a na smrt.

Každá herní postava také zjevně bude mít své unikátní následovníky, první z nich je známá již z E3 traileru Decieved, nenápadná Twi’lek jménem Vette, která bude doprovázet právě Sith Warriora.Komentáře jsou uzavřené