Shrnutí novinářské akce z Anglie - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Shrnutí novinářské akce z Anglie

Vydáno: 14.5.2010 v 16:49 | Autor: Aries | Komentáře

Specializace postavTento týden se v Anglii odehrála velká akce pro novináře, na které bylo představeno množství velice očekávaných informací. První z nich je oficiální potvrzení, že ve hře budou hratelné i jiné rasy než lidé. V ukázkách to byli Rattataki, specificky s povoláním Bounty Hunter. Na otázku, jaké budou další rasy, Bioware s humorem odpověděli, že zcela jistě budou humanoidní, protože hromady slizu vypadají při milostných scénách divně…

Další velkým zveřejněním je odhalení fungování systému rozdělování herních povolání na jejich pokročilé stupně, ne nepodobné prestižním povoláním (Prestige Classes) z mnoha jiných RPG her. Například ukázaný Sith Warrior si bude moci vybrat specializaci na Juggernauta, který dostane mechanická vylepšení přirovnávaná k těm, co má Darth Vader, která mu umožní vydržet v boji mnohem déle. V terminologii MMORPG se tedy jedná o „tanka“. Naopak druhá specializace, Marauder, přirovnávaná k Darth Maulovi, se bude točit okolo maximální efektivnosti v používání schopností a působení nepřátelům co nejvíce poškození. jedná se tedy, opět v zavedené terminologii, o „DPS“ postavu.

Při výběru specializace vaše postava získá nové vlastnosti, které budou určovat její úlohu na bojišti. Zřejmě se bude jednat o možnost používat nové zbraně, brnění a technologie, v případě hráčů vládnoucích Sílou také nové schopnosti, jak svého nepřítele porazit silou myšlenky. Každá specializace bude následně mít tři větve volitelných schopností, ne nepodobným talentům z World of Warcraft. První dvě větve jsou unikátní pro každou specializaci, zatímco třetí bude společná pro obě a má rozšiřovat to, co uměla vaše postava před specializací.

Bohužel další informace o podobě Advanced Classes System, jako například, jaké kdo bude mít schopnosti či jaké specializace mají ostatní povolání, nebyly zveřejněny

Nutno poznamenat, že výběr specializace nebude mít žádný vliv na příběh a jde pouze o zvolení herního stylu.


Komentáře - Napsat komentář
  1. Darth Gloorus | 14.5.2010, 21:24

    Tak to je tedy něco…

  2. peter | 16.5.2010, 07:24

    Talentový strom vyzerá super. 2 pre tanka — 2 pre DPS to bude poriadna rozmanitost.

  3. Jedi Caro | 17.5.2010, 18:58

    Tak to je bomba uz 5 rok hrajem za tanka vo wowku a mam v plane hrat dalsich 5 v tor :P