Záběry boje a nový komiks - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Záběry boje a nový komiks

Vydáno: 24.4.2010 v 06:53 | Autor: Aries | Komentáře

S malým zpožděním zde přinášíme novinky včerejšího updatu oficiálního webu. Po dlouhé obě jsme se dočkali nějakého videa, které trochu poodhaluje něco z toho jak hra bude fungovat. Konkrétně se jedná o jednu z nejdůležitějších věcí ve hře – boj. Autoři ve videu naznačují, že velké množství schopností, které vaše postava může mít, budou k dispozici na nízkých úrovních, aby jste si mohli užít pravou filmovou atmosféru, a aby se postavy od sebe odlišovaly už v začátcích. S filmovou atmosférou také souvisí efekty, kterých je během bojů plno. Jenom samotné Force Lightning vypadá opravdu nádherně. Video naleznete v pokračování novinky.

Druhou novinkou je nový komiks, tentokrát z názvem Blood of the Empire, čili Krev Impéria. Ten je zasazen do doby 25 let před Coruscantskou Dohodou. První díl nám ukazuje snahu Sithů dobýt zpět svůj domovský svět Korriban. Na překlad komiksu se můžete pochopitelně těšit.Komentáře - Napsat komentář
 1. bauad | 24.4.2010, 07:20

  hustý!!!!!!!!! na ten komiks se těším

 2. Grim | 24.4.2010, 14:52

  Dobré, dobré!! Můžu se zaptat jestli budete dělat titulky k tomu videu?? Díkys

 3. Kereloth | 24.4.2010, 15:02

  S titulky se to má tak i onak. Obecně k videím titulky plánovány nejsou, je jen na volném čase a snaze mě a Ariese, jestli se udělá vyjímka a video se otitulkuje.
  A podle mého mínění je zrovna tohle video jedno z těch, které moc titulky nepotřebuje :)

 4. Aries | 25.4.2010, 06:55

  Asi tak jak říká Kereloth, titulky a překlady komiksů dělám hlavně ve svém volném čase, kterého teď kvůli blížící se maturitní zkoušce nemám nazbyt. Až jí budu mít za sebou (snad úspěšně) tak se pokusím dodělat titulky k Timeline trailerům atd.

 5. Grim | 25.4.2010, 11:10

  OK, ok!! Tak ono to neni nějak hodně potřeba.. :)
  Jo a hodně štestí ke zkoušce!