Timeline trailer - "Mír pro Republiku?" - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Timeline trailer – „Mír pro Republiku?“

Vydáno: 16.4.2010 v 18:29 | Autor: Kereloth | Napsat komentář

Na časové ose v linii timeline trailerů se posouváme 103 let před Coruscantskou Dohodu. Mistr Gnost’Dural nám vypráví o časech míru v Republice, růstu přívrženců senátu a spojenectví, zatímco Impérium jen tiše zbrojí pro další konflikt.
Jeho vyprávění je zaměřeno na dva rytíře Jedi: Eisona Gynta a Barela Ovaira. Učedník a mistr, respektovaní členové Řádu. Při svém honu za tajemstvími Síly se ocitají na planetě Yavin 4, kde hodlají prozkoumat hrobku Naga Sadowa, jednoho z nejmocnějších Sithských lordů, co kdy žili. Zde jsou však přinuceni se tlupou místních bojovníků temné strany stáhnout do hrobky. Informace z dalšího boje chybí. O týdny později se na Coruscant vrací napůl šílený Ovair sám, oznamující po své rekonvalescenci Gyntovu smrt. Ale je Gynt skutečně mrtvý? Proč se tedy, o několik roků později, objeví v ulicích Coruscantu, posedlý pomstít se Ovairovi? Po sto letech se dozvíme proč. Ovairova rodina již po generace pátrá po Sithských hrobkách a zapečeťuje je ve službách svého pravého pána, temného Sithského Imperátora…Komentáře jsou uzavřené