DevBlog - Daimon Schubert - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

DevBlog – Daimon Schubert

Vydáno: 2.4.2010 v 20:10 | Autor: Aries | Napsat komentář

Po včerejším aprílovém vtípku o nové hratelné postavě – Sarlaac Enforcerovi, zde máme regulérní update. Tím je Developer Blog, neboli vývojářský deníček, Daimona Schuberta, vedoucího vývojáře herního systému Star Wars: The Old Republic. Bohužel, mnoho nových informací se z něj nedozvíme.
První zajímavostí je alespoň malinkaté odhalení o systému rozhovorů. Jak již víme, do rozhovorů s NPC budou moci zasahovat i ostatní hráči (či počítačem ovládaní společníci – více o nich v příslušném článku). Dobrou zprávou však je, že když vám někdo takhle „skočí“ do řeči, neovlivní to získané body Temné/Světlé strany Síly.
Druhou zajímavostí je zmínka o craftingu, neboli vyrábění předmětů. U tohoto se vývojáři snaží, aby podporovali „výrobce“ k prodeji a ne aby si vyráběli věci jenom pro sebe. A když budete opravdu dobří v nějaké profesi, máte velkou šanci stát se známým a žádaným zdrojem.Komentáře jsou uzavřené